آخرین فرصت خود را برای بازی در استیج TC Disrupt از دست ندهید

آخرین فرصت خود را برای بازی در استیج TC Disrupt از دست ندهید

بنیانگذاران استارتاپ در مراحل اولیه، گوش فرا دهید! ما در Startup Battlefield 200 (SB 200) Homestretch هستیم. شما فقط یک هفته فرصت دارید تا به فکر فرو برید و به ما نشان دهید که چرا باید شما را برای پیوستن به گروه نخبگان خود برای یک تجربه VIP رایگان و فرصتی برای حضور در مرحله TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در 19 تا 21 سپتامبر انتخاب کنیم.

بدون تمدید مهلت دیگر: درخواست خود را توسط 31 مه ساعت 11:59 ب.ظ. PDT.

Startup Battlefield 200: Prestige و امتیازات در TC Disrupt 2023

ممکن است تعجب کنید که آیا ارزش زمان و تلاش شما برای درخواست را دارد یا خیر. این را در نظر بگیرید: برنامه Startup Battlefield، یکی از محبوب‌ترین گروه‌هایی که به آن تعلق دارد، از بیش از 1100 استارت‌آپ تشکیل شده است که مجموعاً 13 میلیارد دلار جمع‌آوری کرده‌اند و بیش از 126 خروج ایجاد کرده‌اند. شما می توانید بخشی از آن جامعه تاثیرگذار باشید.

از میان هزاران درخواست، استارتاپ‌هایی که برای استارت‌آپ بتلفیلد 200 انتخاب شده‌اند، گردانی از مزایا را دریافت خواهند کرد که اولین آنها اعتبار مرتبط با مهر تأیید TechCrunch است. در دنیای استارتاپ ها هم در نمایشگاه و هم مدت ها پس از پایان آن وزن زیادی دارد.

ذخیره بهترین ها را برای آخرین بار فراموش کنید – ما آن را از قبل بیان می کنیم. همه 200 استارتاپ شانس برابری برای رقابت برای جایزه 100000 دلاری بدون سهام در مسابقه Startup Battlefield دارند. TechCrunch 20 مورد از SB 200 را برای ارائه در مقابل تمام مخاطبان Disrupt انتخاب می کند – از جمله شرکت های خطرپذیر درجه یک جهانی مانند Sequoia، Mayfield، SOSV و غیره.

واقعاً بودن بخشی از Startup Battlefield چگونه است؟ با پادکست Inside Startup Battlefield همراه شوید.

سایر مزایایی که همه بنیانگذاران SB 200 دریافت می کنند را بررسی کنید:

  • دسترسی کامل به Disrupt: بنیانگذاران SB 200 به صورت رایگان در Disrupt شرکت می‌کنند، چهار مجوز اضافی و دسترسی VIP به همه ارائه‌ها، میزگردها و میزگردها دریافت می‌کنند.
  • فضای نمایشگاهی رایگان برای کل نمایشگاه: SB 200 تنها استارت آپی خواهد بود که در مراحل اولیه مجاز به نمایش در Disrupt است.
  • توجه سرمایه گذاران و رسانه ها: سرمایه‌گذارانی که به دنبال تک‌شاخ‌های آینده هستند و روزنامه‌نگارانی که به دنبال داستان بزرگ بعدی هستند، آن‌ها را برای دیدار و خوشامدگویی با بنیان‌گذاران SB 200 در سطح نمایشگاه منتشر می‌کنند.
  • کارگاه ها و آموزش های میدانی: بنیان‌گذاران SB 200 در هفته‌های تا Disrupt به کارگاه‌ها و کلاس‌های کارشناسی ارشد دعوت خواهند شد. آنها آموزش های ویژه ای را از کارکنان TechCrunch و یک سال عضویت رایگان در TechCrunch+ دریافت خواهند کرد.
  • معرفی سریع به سرمایه گذاران و ویراستاران TC: هنگامی که به صحنه نمایشگاه می روید گرما را بیاورید. بازخوردهای ارزشمندی دریافت خواهید کرد و ممکن است راه خود را به سبد سرمایه گذاران بیابید.

TechCrunch Disrupt در 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود. یک هفته فرصتی باقی مانده است تا در مرحله جهانی Disrupt وارد شوید و رشد کسب و کار خود را فوق العاده شارژ کنید. درخواست برای Startup Battlefield 200 توسط 31 مه ساعت 11:59 ب.ظ. PDT، و به ما نشان دهید که در حال ساخت چه چیزی هستید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.