آمازون از برند مد کودکان هندی Hopscotch با بودجه 20 میلیون دلاری حمایت می کند

آمازون از برند مد کودکان هندی Hopscotch با بودجه 20 میلیون دلاری حمایت می کند

Hopscotch، یک برند هندی که پوشاک مد برای بچه‌ها را عرضه می‌کند، 20 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری به رهبری آمازون در بحبوحه رکود مداوم بازار و بحران مالی که به طور قابل‌توجهی بر شرکت‌های جوان در این کشور جنوب آسیا تأثیر گذاشته است، جمع‌آوری کرده است.

دور تامین مالی سری E استارت آپ مستقر در بمبئی نیز شاهد مشارکت سرمایه گذاران موجود از جمله صندوق سرمایه گذاری سرمایه گذاری IIFL، RPG Ventures، Lionrock و Techpro Ventures بود. ادواردو ساورین، یکی از بنیانگذاران فیس بوک نیز در این دور سرمایه گذاری کرده است.

Hopscotch که در سال 2015 تأسیس شد، با مجموعه گسترده‌ای از لباس‌ها و اکسسوری‌های مد کودکان، با شرکت‌هایی مانند FirstCry، BabyHug و MamaEarth رقابت می‌کند. این استارت‌آپ از بازارهای آنلاین مختلف محبوبیت پیدا کرد، اگرچه طبق داده‌های Sensor Tower که توسط یکی از مدیران صنعت به اشتراک گذاشته شده است، برنامه‌های همنام آن تنها حدود ۷۰۰ هزار کاربر فعال ماهانه دارند.

راهول آناند، بنیانگذار و مدیر اجرایی Hopscotch در بیانیه ای آماده شده گفت: «Hopscotch برند دیجیتالی برای والدینی است که می خواهند فرزندانشان شیک به نظر برسند – هر روز و در هر مناسبت خاص. این سرمایه‌گذاری به ما امکان می‌دهد در بازاریابی سرمایه‌گذاری کنیم، انتخاب خود را گسترش دهیم و مشتریان بیشتری را قادر به بیان حس منحصر به فرد سبک خود کنیم.»

Hopscotch قصد دارد سرمایه‌های تازه را برای گسترش پیشنهادات خود و دستیابی به آخرین روندها در رده مد کودکان به کار گیرد. بر اساس پلتفرم بینش داده Tracxn، این استارتاپ تا به امروز 71 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

Preetham N، مدیر توسعه شرکت آمازون در بیانیه ای گفت: «Hopscotch در رده بچه ها یادآور برند قوی است. “با این سرمایه گذاری، ما خوشحالیم که با Hopscotch همکاری می کنیم، زیرا همچنان به مشتریان بیشتری دسترسی دارد و آنها را خوشحال می کند. راهول، موسس، و تیم مدیریتش مشتاق ساختن برند هستند. ما از دیدن کارهایی که آنها تا به امروز انجام داده اند تحت تأثیر قرار گرفته ایم.»

در آوریل 2021، آمازون اعلام کرد که قصد دارد 250 میلیون دلار در استارت آپ های هندی از طریق وسیله نقلیه جدیدی به نام Amazon Smbhav Venture Fund سرمایه گذاری کند. از آن زمان این غول آمریکایی از استارت آپ هایی مانند پلتفرم فین تک M1xcharge، استارتاپ آنلاین گوشت تازه FreshToHome و برند پوشاک داخلی مردانه XYXX حمایت کرده است.