استارتاپ امنیت سایبری Sternum 27 میلیون دلار برای ایمن سازی دستگاه های اینترنت اشیا جمع آوری می کند – TechCrunch

استرنوم ، سه سال استارت آپ امنیت سایبری اینترنت اشیا که در تل آویو مستقر است ، 27 میلیون دلار از بودجه سری B را به رهبری Spark Capital تأمین کرده است.

دستگاه های اینترنت اشیاء بیش از هر زمان دیگری محبوبیت دارند ، با این وجود امنیت سایبری همچنان یک نگرانی است. طبق گزارش کسپرسکی ، تعداد حملات به دستگاه های اینترنت اشیا در شش ماهه اول سال 2021 بیش از دو برابر شده است ، و اطلاعات امنیتی این دستگاهها-که اغلب با رمزهای پیش فرض قابل شکستن آسان و اجزای شخص ثالث ناامن ارسال می شوند-در حال شروع است برای جلب توجه دولت ها

Sternum قصد دارد با ارائه امنیت جاسازی شده برای دستگاه های اینترنت اشیا که می تواند هم در نقطه تولید ادغام شده و هم در هر مرحله از چرخه عمر آنها یکپارچه شود ، به این مشکل فزاینده بپردازد. (Sternum می گوید با موفقیت در کدی که در سال 2013 نوشته شده بود جاسازی شده است.) این فناوری هوش عملی و کاهش فعال را برای هر دستگاه متصل به اینترنت به ارمغان می آورد ، از روترها و اسباب بازی های هوشمند گرفته تا دستگاه های پزشکی و زیرساخت های حیاتی ووقوع سوء استفاده از آسیب پذیری های شناخته شده و ناشناخته در زمان واقعی.

ناتالی تشووا ، مدیرعامل و بنیانگذار Sternum به TechCrunch می گوید: “هیچ محصول موجود کاری را که Sternum انجام می دهد انجام نمی دهد.” “اکثر راه حل های موجود در بازار امروز قادر به کشف ناهنجاری ها هستند ، اما نمی توانند از خود دستگاه در برابر سوء استفاده محافظت کنند.

Tshuva افزود: “ما الگوریتم های جدیدی ساخته ایم که قادر به شناسایی اثر انگشت یک مهاجم در زمان واقعی و جلوگیری از حمله است.” پیش از تاسیس Sternum ، Tshuva توسعه دهنده نرم افزار در واحد 8200 بود ، معادل نیروی دفاعی اسرائیل با آژانس امنیت ملی ایالات متحده.

مطالب پیشنهادی  Hubilo 125 میلیون دلار دریافت می کند تا دو برابر در ساختن یک پلت فرم جذاب برای رویدادهای مجازی و زنده کمک کند - TechCrunch

بر اساس گزارش Sternum ، این بودجه ، که شامل مشارکت سرمایه گذاران فعلی Square Peg Capital ، بنیاد Hinrich و شرکت VC اروپایی btov شد ، بزرگترین مبلغی است که تا کنون توسط یک شرکت امنیتی و تحلیلی تأسیس شده توسط زنان تأسیس شده است. این سرمایه گذاری برای تحقیق و توسعه ، پیشرفت پلتفرم و افزایش تعداد افراد مورد استفاده قرار می گیرد. Sternum در حال حاضر 20 کارمند دارد و قصد دارد این تعداد را سه برابر افزایش دهد و به 60 نفر برساند.

بیشتر بخوانید:

18 املاک