استارت آپ های APAC: برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید

استارت آپ های APAC: برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید

TechCrunch Disrupt یک رویداد جهانی است و گروه Startup Battlefield 200 منعکس کننده نبوغ غنی جغرافیایی است که جهان ارائه کرده است. اگرچه ما هرگز استارتاپی از قطب جنوب نداشته‌ایم، این احتمالاً فقط یک موضوع زمان است. با این حال، در حال حاضر، ما به کشورهایی که APAC و اقیانوسیه را تشکیل می‌دهند، نگاه می‌کنیم.

APAC و Oceania: به Startup Battlefield 200 بپیوندید

زمان رو به اتمام است، بنابراین ما از همه استارتاپ‌هایی که در خاور دور، خاورمیانه، جنوب شرقی یا پایین‌تر زندگی می‌کنند می‌خواهیم برای استارتاپ Battlefield 200 در Disrupt 2023 درخواست دهند. پنجره برنامه در 15 می در ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT بسته می شود.

SB 200 رقابت برجسته جهان استارتاپ است و گستره جهانی دارد. گروه افتتاحیه که سال گذشته در Disrupt 2022 آغاز به کار کرد، شامل 14 استارت آپ از هفت کشور APAC/اقیانوسیه، از جمله استرالیا، هند، اسرائیل، نیوزلند، سنگاپور، کره جنوبی و امارات متحده عربی بود.

دو استارت آپ از منطقه به عنوان فینالیست SB 20 انتخاب شدند. بنیانگذاران BetterData (سنگاپور) و Digest.ai (امارات متحده عربی) برای کل مخاطبان Disrupt، از جمله سرمایه گذاران درجه یک از سرتاسر جهان، با قیمت 100,000 دلار در رقابت Startup Battlefield شرکت کردند.

مزایای Startup Battlefield 200 در TC Disrupt 2023

عضویت در SB 200 امتیازات خود را دارد که اولین مورد، مهر تایید TechCrunch است. سپس علاقه شدید (و ارزشمند) سرمایه گذاران و رسانه ها وجود دارد. بنیانگذاران SB 200 همچنین دارای انبوهی از مزایا، مزایا و فرصت‌ها هستند.

دسترسی به اختلال: این شامل چهار مجوز اضافی و دسترسی VIP به همه ارائه‌ها، جلسات اولیه و میزگرد است.

کارگاه ها و مسترکلاس های اختصاصی: بنیانگذاران SB 200 از کارگاه های آموزشی در هفته های منتهی به Disrupt لذت خواهند برد. آنها همچنین آموزش های ویژه ای را از کارکنان TechCrunch و یک سال عضویت رایگان در TechCrunch+ دریافت می کنند.

سرعت فلش در Disrupt: این آموزش ویژه زمانی مفید خواهد بود که وارد مرحله نمایشگاهی شوید و در مقابل سرمایه گذاران و ویراستاران TechCrunch شرکت کنید. بازخورد ارزشمندی دریافت کنید و – چه کسی می داند؟ – حتی ممکن است علاقه یک سرمایه گذار را جلب کنید.

فضای نمایشگاهی در طبقه نمایشگاه: SB 200 تنها استارت آپی خواهد بود که در مراحل اولیه مجاز به نمایش در Disrupt است.

ذخیره بهترین ها برای آخر: همه بنیانگذاران SB 200 شانس رقابت برای 100000 دلار در مسابقه Startup Battlefield را دارند. ویراستاران TechCrunch 20 استارت آپ را از SB 200 به عنوان فینالیست های Startup Battlefield انتخاب می کنند. بنیانگذاران این 20 شرکت در TechCrunch نمایش داده می‌شوند، مربی‌گری خصوصی دریافت خواهند کرد و سپس به صورت زنده روی صحنه در مقابل تمام مخاطبان Disrupt ارائه خواهند شد. برنده نهایی جایزه 100000 دلاری بدون سهام و تمام شکوه را به خانه می برد.

APAC و Oceania، استارت آپ های تغییر دهنده بازی خود را به ما نشان دهید! اگر می‌خواهید در یک صحنه جهانی به جهان معرفی شوید، تا 15 می در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت PDT برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید. ما می خواهیم شما را در سپتامبر امسال در سانفرانسیسکو ببینیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.