اشتراک +Snapchat اکنون بیش از 3 میلیون کاربر دارد

اشتراک +Snapchat اکنون بیش از 3 میلیون کاربر دارد

اسنپ ​​امروز اعلام کرد که برنامه پولی Snapchat+ آن بیش از 3 میلیون کاربر دارد. در رویداد Snap Partner Summit، این شرکت اضافه کرد که در روزهای آینده، کاربران Verizon این امکان را خواهند داشت که اشتراک Snapchat+ را از طریق فروشگاه اشتراک اپراتور به نام +Play خریداری کنند.

این شرکت در ژوئن گذشته سطح پرداختی را راه‌اندازی کرد و در ماه‌های بعد به چندین منطقه گسترش یافت. اسنپ ​​در آگوست گذشته به مرز 1 میلیون مشترک و در فوریه به مرز 2 میلیون مشترک رسید که نشان دهنده رشد ثابت است.

با این حال، 3 میلیون مشترک هنوز کمتر از 1٪ از 375 میلیون کاربر فعال روزانه در این پلتفرم را تشکیل می دهند.

اسنپ ​​چت در چند ماه گذشته بسیاری از ویژگی‌های جدید مانند صداهای اعلان سفارشی، کنترل‌های انقضای داستان، والپیپرهای چت قابل تنظیم و گزینه هدیه طرح را اضافه کرده است. همچنین قول داده است که به کاربران پولی اجازه می دهد تا Snap Streak های خود را مسدود کنند.

این شرکت همچنین بر ارائه ویژگی های مولد هوش مصنوعی برای مشترکین تمرکز کرده است. در ماه فوریه، ربات چت هوش مصنوعی من را برای کاربران اسنپ چت+ راه اندازی کرد. پس از شکایت‌هایی درباره ارسال پاسخ‌های نامناسب توسط ربات، این شرکت اوایل ماه جاری ابزارهای ایمنی جدیدی را در اطراف ربات هوش مصنوعی اعلام کرد. در چند هفته گذشته، اسنپ همچنین قابلیتی را معرفی کرده است که به مشترکین اجازه می دهد از طریق پیام های متنی پس زمینه ایجاد کنند.

از آنجایی که این شرکت ربات هوش مصنوعی من را در دسترس همه کاربران اسنپ چت قرار می دهد، گفت که کاربران اسنپ چت پلاس از این پس قابلیتی را دریافت خواهند کرد که در آن ربات با یک اسنپ بصری به آنها پاسخ می دهد – اساساً یک تصویر بر اساس مکالمه ایجاد می کند.

به گفته آبه یوسف، تحلیلگر ارشد Insights در Sensor Tower، این شرکت از زمان راه اندازی Snapchat+ 80 میلیون دلار از طریق خریدهای درون برنامه ای به دست آورده است – این رقم همچنین شامل تخمینی 1 میلیون دلار در خریدهای دیگر مانند فیلترها می شود. یوسف خاطرنشان کرد که 57 درصد از مشترکان +Snapchat خارج از ایالات متحده، 10 درصد از آنها از بریتانیا و 5 درصد از کشورهای عربستان سعودی، استرالیا و کانادا هستند.

برای مقایسه، اسنپ درآمد سالانه 4.6 میلیارد دلاری را در سال 2022 ثبت کرد. بنابراین، در حال حاضر، اشتراک ها کسری از درآمد شرکت را نشان می دهد.

درباره Snap Partner Summit 2023 بیشتر بخوانید