اوبر قایق های اجاره ای خصوصی را در میکونوس راه اندازی می کند

اوبر قایق های اجاره ای خصوصی را در میکونوس راه اندازی می کند

اوبر در حال سوار شدن به قایق است. خوب، بیشتر از قبل به قایق می‌رویم.

در سومین رویداد سالانه محصول اوبر در روز چهارشنبه در شهر نیویورک، این شرکت سواری اعلام کرد که به زودی سفر با قایق را در یونان راه اندازی می کند و به مسافران – و دوستداران قایق – این فرصت را می دهد که مستقیماً از طریق برنامه Uber قایق رزرو کنند. .

انتخاب کننده محصول Uber Boat

اعتبار تصویر: Uber

گزینه قایق سواری به هشت نفر اجازه می دهد تا به مقصدهای اطراف جزیره میکونوس سفر کنند. این اولین مکان پشتیبانی شده در یونان خواهد بود که احتمالاً در آینده بیشتر خواهد بود.

اوبر قبلاً محصولات قایق دیگری از جمله برنامه مختصر “Boat to Work” در سانفرانسیسکو در سال 2013 و اخیراً ارائه کرده است. Uber Boat در لندن، که در درجه اول برای مسافران است. مسیر لندن از نظر فنی یک مشارکت بین تیمز کلیپرز، خدمات کشتی مسافربری لندن و اوبر است. بلیت کشتی‌های با نام تجاری Uber را می‌توانید از طریق برنامه Uber رزرو کنید.

اما اوبر می گوید که Uber Boat در میکونوس منحصر به فرد است زیرا یک اجاره نامه خصوصی برای مشتری و مهمانان آنها است. و برخلاف Uber Boat در لندن، متعلق به شخص ثالث نیست. شرکت ورزش و سرگرمی زنده AEG در اصل مالک قایق Uber در لندن بود و سال گذشته اکثریت سهام را به Northleaf Capital Partners فروخت.

اوبر ممکن است فشار را برای گسترش به بازارهای جدید احساس کند، حتی در شرایطی که به اشتراک گذاری سواری پس از شیوع بیماری همه گیر بازگشته است. در سه ماهه اول، درآمد سه ماهه اول شرکت سواری بیشتر از برآوردها بود که باعث شد سهام این شرکت 7 درصد افزایش یابد. اوبر انتظار دارد سودآوری درآمد عملیاتی خود را در سال جاری ثبت کند و پس از کاهش تعداد نیرو در سه ماهه اول، نیروی کار خود را ثابت نگه دارد.