اولسام 165 میلیون دلار برای خرید و افزایش فروشندگان مصرف کننده و B2B Amazon Marketplace جمع آوری می کند – TechCrunch

پس از اعلام افزایش 200 میلیون دلاری از Heroes در اوایل امروز ، برای خرید دو برابر و افزایش فروشندگان شخص ثالث Amazon Marketplace ، یکی دیگر یک استارتاپ خارج از لندن با هدف انجام همین کار اعلام برخی منابع مالی قابل توجه خود را اعلام کرد. اولسام ، یک بازی جمع و جور که از طریق برنامه تحقق FBA آمازون ، تاجران مصرف کننده و B2B را که در آمازون می فروشند ، خریداری می کند ، 165 میلیون دلار بسته است-ترکیبی از حقوق صاحبان سهام و بدهی هایی که برای تقویت استراتژی M&A خود استفاده خواهد کرد. همچنین به توسعه پلت فرم فناوری خود و استخدام استعدادهای بیشتر ادامه دهد.

گروه سرمایه گذاری Apeiron – یک شرکت سرمایه گذاری که توسط کارآفرین آلمانی کریستین آنگرمایر راه اندازی شد – دور سهام دار سری A را رهبری کرد و Elevat3 Capital (دیگر شرکت Angermayer که دارای مشارکت استراتژیک با Founders Fund و Peter Thiel است) نیز شرکت کردند. North Wall Capital پشت بخش بدهی این قرارداد بود. ما درخواست کرده ایم و اولسام فقط کل مبلغ جمع آوری شده را فاش می کند ، نه مبلغی که در خالص در مقابل بدهی جمع آوری شده است. ارزش گذاری نیز فاش نمی شود.

بودن استارت آپ آمازون از لندن که امروز تصمیمی برای جمع آوری کمک های مالی اعلام می کند تنها چیزی نیست که اولسام با Heroes مشترک دارد. مانند قهرمانان ، اولسام نیز توسط برادران تأسیس شده است.

سام هوربی قبلاً سالها در آمازون کار کرده است ، از جمله ایجاد و مدیریت بازار تجاری شرکت (نسخه B2B بازار مصرف کننده) ؛ در حالی که بنیانگذار اولی هوربی سالها تجربه در زمینه مشاوره استراتژیک و خدمات مالی داشت.

مطالب پیشنهادی  پلتفرم مراقبت های بهداشتی مجازی اطفال کانادایی KixCare 2 میلیون دلار کمک مالی برای بذر خود جمع آوری می کند - TechCrunch

بین آنها ، آنها همچنین مشاغل قبلی در بازار ایجاد کرده و به فروش رسانده اند ، و آنها معتقدند که این تجربه جمعی به اولسام – ارائه دهنده نام آنها ، “Ollie” و “Sam” – کمک می کند تا در رابطه با تجار ارتباط برقرار کند. شناسایی محصولات با کیفیت (در مقابل دریاهای وسیع نتایج جستجو که اغلب احساس می کنند همان زباله های ارزان قیمت یکدیگر را می فروشند) ؛ و درک چالش ها و فرصت های تجار و ایجاد روابط با آمازون و درک چگونگی تناسب اکوسیستم تجاری در استراتژی گسترده تر غول تجارت الکترونیک.

اولسام همچنین در مورد شرکت های هدف ، رویکرد کمی متفاوتی را دنبال می کند ، نه تنها بر بازی معمول مصرف کننده ، بلکه بر تجار فروشنده به مشاغل نیز تمرکز می کند. فروش B2B در حال حاضر یکی از سریع ترین بخش های بازار آمازون است و همچنین یکی از مواردی است که توسط مصرف کنندگان نادیده گرفته می شود. “اولی گفت که” تحت رادار پرواز می کند. “

سام افزود: “فرصت B2B بسیار هیجان انگیز است.” “تعداد فزاینده ای از تجار در حال فروش لوازم اداری یا محصولات تصادفی بیشتر به مشتری B2B هستند.”

برآورد زمانی که نوبت به تعداد تجار در بازار آمازون در سراسر جهان می رسد ، متفاوت است ، از 6 میلیون تا نزدیک به 10 میلیون. در مجموع این تجار 300 میلیون دلار فروش (ارزش ناخالص کالا) ایجاد کردند و در حال حاضر 50 درصد در هر سال در حال رشد است.

و ادغام فروشندگان – به منظور دستیابی به اقتصاد بهتر در مقیاس در اطراف زنجیره تامین ، ابزارهای بازاریابی و تجزیه و تحلیل و موارد دیگر – نیز یک تجارت بزرگ است. اولسام برآورد می کند که حدود 7 میلیارد دلار برای خرید این مشاغل هزینه شده است و تعداد بیشتری نیز وجود دارد: اولسام تخمین می زند که تنها 3000 کسب و کار در انگلستان به تنهایی بیش از 1 میلیون دلار در پلت فرم آمازون فروش دارند.

مطالب پیشنهادی  این یک لحظه بزرگ برای تغییرات آب و هوایی است. در اینجا 4 کتاب برای پاییز آورده شده است تا بفهمید چه چیزی در حال تغییر است - TechCrunch

(و برای روشن تر شدن ، تعدادی از استارتاپ های نوپا دیگر از Heroes نیز به دنبال این فرصت هستند. با جمع آوری صدها میلیون دلار در مجموع ، دیگران امسال اقداماتی مانند Suma Brands (150 میلیون دلار) ؛ برندهای ارتقاء ( 250 میلیون دلار) ؛ پرچ (775 میلیون دلار) ؛ کارخانه 14 (200 میلیون دلار) ؛ تراسیو (در حال حاضر احتمالاً بزرگترین آنها از نظر دسترسی و پول جمع آوری شده و جاه طلبی ها) ، Heyday ، The Razor Group ، Branded ، SellerX ، گروه برندهای برلین ( X2) ، بنیتاگو ، برندهای Valoreo و Rainforest آمریکای لاتین و خارج از آسیا.)

“تیم بزرگسالان پشت اگر من بودم Angermayer در بیانیه ای گفت این چیزی است که این تجارت را واقعا منحصر به فرد می کند. ” “همه در ساخت و فروش مارک های خود در بازار موفق بوده اند و در تیم بازار خود برای آمازون کار کرده اند – درک آنها از این فضا استثنایی است.”

18 املاک