اوله لایف می خواهد خرید بیمه عمر را برای آمریکایی های لاتین آسان تر کند

اوله لایف می خواهد خرید بیمه عمر را برای آمریکایی های لاتین آسان تر کند

بیمه عمر چیزی نیست که افراد جوان و سالم به طور معمول به خرید آن فکر کنند. همچنین همیشه برای کسانی که درآمد کمتری دارند یا خرید آن آسان است چندان در دسترس نیست: می تواند به معنای معاینه پزشکی و سوالات زیادی برای تعیین نوع پوشش و مقدار مورد نیاز باشد.

این بخش بزرگی از این است که چرا آمریکای لاتین یکی از پایین‌ترین نرخ‌های نفوذ بیمه با 1.3 درصد را دارد. علاوه بر این، 15 درصد از بزرگسالان آمریکای لاتین که توانایی پرداخت بیمه نامه زندگی را دارند، در مقایسه با 52 درصد از بزرگسالان آمریکایی، دارای یک بیمه نامه هستند.

Olé Life مستقر در میامی می خواهد این را تغییر دهد. این شرکت با سایرین – به عنوان مثال، Equisoft، Turaco و Acko – در ارائه رویکرد دیجیتال اول به مناطق با نفوذ بیمه کم می‌پیوندد. سایرین مانند Minu مستقر در مکزیک مزایای بیمه عمر را از طریق کارفرمایان ارائه می دهند.

حامل بیمه تمام عیار طبقه متوسط ​​رو به رشد آمریکای لاتین را هدف قرار داده است که ممکن است قبلاً قادر به دریافت حمایت مالی نبوده باشد.

به گفته Michael Carricarte، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Olé Life، این بیمه عمر را از طریق وب یا یک برنامه تلفن همراه ارائه می کند و یک روش پذیره نویسی دیجیتالی را توسعه داده است که نیازی به معاینه پزشکی ندارد و می تواند بیمه نامه های تا سقف 1 میلیون دلار را تضمین کند. پیش از این سه استارت آپ دیگر را در حوزه بیمه تاسیس کرده بود.

به این صورت است: این پلتفرم از هوش مصنوعی بهره می‌برد تا ارزش دهه‌ها داده‌های مشتریان را در عرض چند دقیقه تجزیه و تحلیل کند تا تأیید سیاست را تعیین کند. فناوری آن همچنین تجربه کاربر را شخصی کرده و فرآیند خرید را ساده می کند. علاوه بر این، شرکای تجاری به کسب و کار می توانند موتورهای نقل قول و API ها را تعبیه کنند.

Carricarte به همراه برادرانش اندرو و برایان اوله لایف را تشکیل داد و ادعا می کند که آنها بعد از پدرشان که در دهه 1970 در آمریکای لاتین بیمه می فروخت، بنیانگذاران نسل دوم بیمه هستند.

بیمه عمر Michael Carricarte Ole Life

مایکل کاریکارت، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل اوله لایف. اعتبار تصویر: اوله زندگی

Olé Life در حال حاضر در 30 کشور عضو و بیش از 3000 مشاور قراردادی دارد. Carricarte گفت، در سال گذشته، این شرکت «افزونه‌هایی» را معرفی کرد که شبیه به «سواران» هستند که آژانس‌های بیمه ارائه می‌دهند، اما بیشتر در راستای مزایای سبک زندگی هستند. Carricarte گفت: یکی از مواردی که او به آن اشاره کرد برخلاف آنچه رقبا ارائه می دهند، “بازگشت حق بیمه” است، بنابراین، برای مثال، اگر شما 500 دلار در سال به مدت 20 سال بپردازید و عمر بیشتری داشته باشید، تمام پول خود را پس خواهید گرفت.

از نظر رشد، این شرکت کارکنان خود را دو برابر کرد و در 16 ماه گذشته نزدیک به 1 میلیارد دلار پوشش داده است. در همین حال، درآمد در سه ماهه اول سال جاری 73 درصد بیشتر از سه ماهه مشابه در سال 2022 بوده است.

اکنون Olé Life می‌خواهد قابلیت‌های هوش مصنوعی خود را بیشتر کند، پایگاه مشتریان خود را از طریق بازاریابی افزایش دهد و تعداد نمایندگان خود را به 5000 افزایش دهد. این کار را با دور جدید سرمایه 12 میلیون دلاری سری A انجام می دهد. Mundi Ventures و AV8 Ventures سرمایه‌گذاری را رهبری کردند و Morro VC و سایر سرمایه‌گذاران استراتژیک به آن پیوستند. در مجموع، این شرکت 17 میلیون دلار از جمله 7 میلیون دلار در دوره های قبلی جذب کرده است.

علاوه بر این، Carricarte قصد دارد افزونه‌های مرتبط با سلامتی و سبک زندگی را اضافه کند و در فرصت‌های تجاری به کسب‌وکار وارد شود، و این شرکت تا پایان سال جاری در مکزیک و برزیل مجوز خواهد گرفت.

Carricarte گفت: “ما می خواهیم رشد کنیم و سریع پیش برویم.” ما می خواهیم روی توزیع و ارتباطات محصول کار کنیم. هنگامی که در این کشورها مجوز دریافت کردیم، واقعاً می توانیم مقیاس گذاری را شروع کنیم. همچنین، فرصت B2B برای ما بسیار بزرگ خواهد بود.”