اپل تی وی به طور رسمی ویژگی چند نمایشی خود را برای طرفداران ورزش راه اندازی کرد

اپل به طور رسمی ویژگی جدید چند نمایشی خود را برای طرفداران ورزش در Apple TV 4K راه‌اندازی می‌کند و به بینندگان اجازه می‌دهد تا چهار استریم همزمان را تماشا کنند. اپل می‌گوید این ویژگی قبلاً در نسخه بتا بود و در حال حاضر محدود به تماشای محتوای ورزشی منتخب، از جمله مسابقات لیگ برتر فوتبال، بازی‌های بیسبال جمعه شب، و برخی برنامه‌های زنده MLS و MLB است.

توانایی تماشای چندین جریان، نه فقط حالت تصویر در تصویر، به یک نقطه فروش برای برخی از پلتفرم های پخش تلویزیونی تبدیل شده است. به عنوان مثال، YouTube TV اخیراً دسترسی به ویژگی چند نمایشی خود را باز کرده است که امکان چهار پخش را نیز فراهم می کند.

اپل خاطرنشان می کند که نسخه جدید مولتی ویو اپل تی وی کاملاً قابل تنظیم است، زیرا به کاربران اجازه می دهد انتخاب کنند کدام بازی ها نمایش داده شوند و چگونه روی صفحه نمایش داده شوند. یعنی طرفداران ورزش می‌توانند بازی‌ها را روی صفحه جابجا کنند، یک بازی را بزرگ‌تر از بازی‌های دیگر کنند یا بازی‌ها را در دو یا چهار صفحه نمایش به طور مساوی تماشا کنند. هنگامی که یک بازی تمرکز اصلی است، بازی های دیگر در سمت راست صفحه نمایش قرار می گیرند.

بینندگان همچنین می توانند با استفاده از کنترل از راه دور بین صداها جابجا شوند تا بتوانند بازی را که می خواهند بشنوند کنترل کنند. این شامل دسترسی به فید رادیویی خانگی برای MLS Season Pass می‌شود.

اپل تی وی به طور رسمی ویژگی چند نمایشی خود را برای طرفداران ورزش راه اندازی کرد

اپل پلتفرم تلویزیون خود را با افزودن بیسبال جمعه شب که با اشتراک 6.99 دلاری ماهانه Apple TV+ همراه است، برای طرفداران ورزش جذاب تر کرده است. برای دسترسی به MLS Season Pass، طرفداران باید 12.99 دلار یا 14.99 دلار در ماه بپردازند، بسته به اینکه آیا مشترک Apple TV+ هستند یا خیر. غیر مشترکین می توانند چند مسابقه را به صورت رایگان تماشا کنند، اما بیس بال جمعه شب دیگر از اوایل امسال یک پیشنهاد رایگان نیست.

با این حال، اپل اکنون یک ماه آزمایشی رایگان از MLS Season Pass را در کنار راه‌اندازی Multiview ارائه می‌کند.

این شرکت همچنین در حال انتشار یک اعلامیه ویژه MLS است که امروز در ساعت 1:45 بعد از ظهر امروز به وقت شرقی در MLS Season Pass در برنامه Apple TV پخش می شود. دون گاربر، کمیسر MLS، آقای محمد منصور و سایکوان تریب، که شهردار سن دیگو تاد گلوریا و سایر مهمانان ویژه به آنها ملحق خواهند شد، شامل ارائه دهندگان خواهند شد.