اپل iOS 16.5 را با تب جدید ورزشی در Apple News منتشر کرد

اپل iOS 16.5 را با تب جدید ورزشی در Apple News منتشر کرد

اپل iOS 16.5 را روز پنجشنبه با یک تب جدید ورزشی در اپلیکیشن Apple News برای همه کاربران عرضه کرد. این برگه به ​​عنوان مرکزی برای امتیازات، برنامه مسابقات و مقالات تیم های ورزشی مورد علاقه شما عمل می کند.

این شرکت گفته است که با ضربه زدن روی امتیاز My Sports و کارت‌های برنامه، شما را به صفحه آن بازی خاص با اطلاعات اضافی درباره آن هدایت می‌کند.

iOS 16.5 همچنین یک والپیپر جشن غرور جدید و رفع اشکال برای پادکست‌ها در CarPlay، Spotlight بدون پاسخ و همگام‌سازی زمان صفحه نمایش را ارائه می‌کند.

اعتبار تصویر: سیب

همراه با به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای آیفون، اپل به‌روزرسانی‌های جزئی را برای دستگاه‌های دیگر از جمله iPadOS 16.5، macOS Ventura 16.4 و watchOS 9.5 منتشر کرد.

بزرگترین ارتقای این شرکت با این چرخه انتشار، معرفی چند نمای برای طرفداران ورزش در Apple TV بود. با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند تا چهار بازی را به طور همزمان در Apple TV 4K تماشا کنند. در حال حاضر، ویژگی چند نمایشی با رویدادهایی مانند مسابقات لیگ برتر فوتبال، بازی‌های بیسبال جمعه شب، و برخی برنامه‌های زنده MLS و MLB کار می‌کند.

اعتبار تصویر: سیب

در حالی که تنها چند هفته تا کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) فاصله داریم، گزارشی از Macrumors در اوایل این هفته اشاره کرد که اپل در حال آزمایش iOS 16.6 داخلی است و به زودی نسخه بتا را برای توسعه دهندگان منتشر خواهد کرد. این بدان معناست که iOS 16.5 ممکن است آخرین نسخه اصلی قبل از رویداد نباشد.