اکنون برای شرکت در مسابقه آتلانتا در TechCrunch Live اقدام کنید!

هی بنیانگذاران آتلانتا! اکنون برای شرکت در رویداد آتلانتا در TechCrunch Live اقدام کنید. ماه آینده، TechCrunch Live بار دیگر در اکوسیستم فناوری آتلانتا، در یک قسمت ویژه (اما مجازی) از TechCrunch Live که در 7 ژوئن ساعت 11:00 صبح به وقت PT / 2:00 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود، مورد توجه قرار می گیرد. TechCrunch همیشه در آتلانتا مورد استقبال گرمی قرار گرفته است. هر بار که به شهر می آییم – حضوری یا مجازی – منطقه مشخص می شود.

برای مسابقه TechCrunch Live Atlanta اینجا درخواست دهید!

ترکیب قاتل است، اما هیچ ویترینی بدون بازی Atlanta Pitch-Off کامل نخواهد بود. سرمقاله TechCrunch در تلاش است تا سه استارت آپ را به نمایش بگذارد. اینجا درخواست دهید. برای واجد شرایط بودن باید:

  • در منطقه بزرگتر آتلانتا مستقر باشید
  • MVP داشته باشید
  • قبل از سری A باشید

هر شرکت چهار دقیقه فرصت دارد تا به مسابقه بپردازد و سپس یک پرسش و پاسخ پنج دقیقه ای با داوران فوق العاده ما انجام خواهد شد. شرکت‌ها آموزش خصوصی با تیم Startup Battlefield خواهند دید که مسئول آموزش تمام برنامه‌های شرکت در مراحل اولیه TechCrunch، یک ویژگی کوچک در TechCrunch.com و یک میز رایگان در TechCrunch Disrupt 2022 است.

منتظر اطلاعات بیشتر در مورد داوران برجسته ای باشید که برای این رویداد در نظر گرفته ایم!

اگر می‌خواهید برای مسابقه درخواست بدهید، لینک درخواست را اینجا بزنید. برنامه‌ها در 31 مه بسته می‌شوند. برای شرکت در رویدادی که در 7 ژوئن برگزار می‌شود، با کلیک کردن روی این پیوند، ثبت‌نام کنید!