اکنون Capchase شروع به خرید می کند، بعداً با Capchase Pay برای تامین مالی SaaS پرداخت کنید

اکنون Capchase شروع به خرید می کند، بعداً با Capchase Pay برای تامین مالی SaaS پرداخت کنید

Capchase، ارائه‌دهنده سرمایه رشد غیر کاهش‌دهنده، اکنون در حال خرید است، پس از راه‌اندازی Capchase Pay، برای کمک به شرکت‌های Software as-a-Service که معاملات را سریع‌تر انجام دهند، فضای بعدی را بپردازید.

Capchase Pay شرکت‌های SaaS را قادر می‌سازد تا ارزش کامل قرارداد را برای نرم‌افزار خود جمع‌آوری کنند و در عین حال شرایط پرداخت انعطاف‌پذیری را برای مشتریان خود فراهم کنند.

اگرچه رشد SaaS آنطور که قبلاً تصور می شد ضربه بزرگی را وارد نکرد، میگل فرناندز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Capchase، به TechCrunch گفت که شرکت های SaaS با تاخیر چرخه های فروش به دلیل درخواست خریدار برای بیشتر، شاهد تغییر در بازگشت سرمایه خود بودند. شرایط تامین مالی انعطاف پذیر

او پیشنهادهای خرید اکنون، پرداخت بعدی را «یکی از آخرین مرزهای پرداخت B2B که در نرم افزار انجام می شود» نامید. شرکت‌های سازمانی مانند مایکروسافت، SAP، Salesforce و Oracle می‌توانند راه‌حل‌های تامین مالی خود را برای کمک به تبدیل به میز بیاورند، اما هنوز یک حوزه نوپا برای شرکت‌های بازار متوسط ​​است.

فرناندز گفت، آن شرکت‌های SaaS در نهایت تخفیف‌های بزرگی را برای پرداخت‌های اولیه ارائه می‌کنند، که به نظر می‌رسد پس از سال اول که تخفیف‌ها افزایش نمی‌یابد، به درآمد آسیب می‌زند و بر حفظ آن تأثیر می‌گذارد. Capchase با مشتریان SaaS صحبت کرد و دریافت که بیش از 50٪ از آنها افزایش طول چرخه فروش و تاخیر در پرداخت مشتری را تجربه کردند و تقریباً 40٪ از شرکت ها زمان جمع آوری خود را افزایش دادند.

او گفت: «ما فکر می‌کردیم که زمان مناسبی برای ارائه یک محصول به بازار و تسریع در تبدیل است. “فروشندگان تمام پول نقد را از قبل دریافت می کنند تا بتوانند به اداره تجارت خود ادامه دهند و خریداران بتوانند در پرداخت ها انعطاف پذیری داشته باشند.”

Capchase Pay به صورت خودکار مظنه ها را آماده می کند و گزینه های پرداخت انعطاف پذیری را در حساب های بانکی و کارت های اعتباری ارائه می دهد. بیش از 20 شرکت SaaS برای استفاده از محصول در نسخه بتا امضا کردند و Capchase گزارش داد که این مشتریان اولیه 300٪ افزایش در سرعت فروش، 80٪ افزایش در ارزش طول عمر و 20٪ افزایش ارزش قرارداد سالانه را تجربه کردند.

یکی از آنها، CIENCE، یک شرکت تولید سرب، گفت که در عرض یک ماه پس از استفاده از Capchase Pay، معاملات را در نیمی از زمان بسته می‌کند و «خط لوله خود را از چشم‌اندازهای کم و تک رقمی برای قراردادهای 12 ماهه SaaS به 50 افزایش داده است. آگوست کیتینگ، مدیر اجرایی CIENCE، در بیانیه ای کتبی گفت: اندازه معامله به طور متوسط ​​100000 دلار است.

فرناندز گفت که ارائه محصول خرید در حال حاضر، پرداخت بعداً پایگاه کاربران Capchase را نیز گسترش داده است. یک محدودیت معمولی برای مشتریان تامین مالی مبتنی بر درآمد وجود داشت که کمتر از 30 میلیون دلار درآمد مکرر سالانه داشتند. او گفت، با این حال، برخی از مشتریان اولیه BNPL صدها میلیون ARR دارند.