اینستاگرام استیکر «Add Yours» را در استوری‌ها منتشر می‌کند تا موضوعاتی را ایجاد کند که کاربران بتوانند به آن‌ها پاسخ دهند – TechCrunch

اینستاگرام اعلام کرد امروز استیکر جدید «افزودن شما» را معرفی می کند که رشته های عمومی را در استوری ها ایجاد می کند. ویژگی جدید اساساً به کاربران اجازه می‌دهد تا با دنبال کردن یک درخواست یا موضوع خاصی به استوری‌های کاربران دیگر پاسخ دهند. راه اندازی جهانی در حالی صورت می گیرد که اینستاگرام در ابتدا ماه گذشته این ویژگی را در اندونزی و ژاپن آزمایش کرد.

استیکر تعاملی را می توان برای ایجاد یک زنجیره محتوا استفاده کرد که در آن هر کاربر استوری خود را اضافه می کند. به عنوان مثال، یک کاربر می‌تواند یک استوری «لباس روز» پست کند و سپس از فالوورهای خود بخواهد که داستان خود را از طریق استیکر اضافه کنند.

غول رسانه‌های اجتماعی در توییتی گفت: «با درخواست‌های سفارشی و پاسخ‌های عمومی، می‌توانید استیکر را به اشتراک بگذارید و ببینید چه کسی در استوری خودش به آن پاسخ می‌دهد.

هنگام ضبط یا آپلود محتوا در استوری خود، می‌توانید با انتخاب ابزار برچسب از نوار پیمایش بالا، به ویژگی جدید دسترسی پیدا کنید. از آنجا، می‌توانید استیکر «Add Yours» را برای شروع یک موضوع عمومی انتخاب کنید. از طرف دیگر، می‌توانید با کلیک کردن روی آن و افزودن استوری خود برای شرکت در یک زنجیره، به برچسب «افزودن شما» پاسخ دهید.

اگرچه هدف این ویژگی جلب همکاری کاربران است، اما می‌توان آن را راهی برای کشف افراد بیشتری برای دنبال کردن نیز دانست. وقتی روی استیکر در استوری شخصی کلیک کنید، می‌توانید همه کسانی را که در این موضوع شرکت کرده‌اند ببینید و استوری‌های آنها را مشاهده کنید.

شایان ذکر است که استیکر جدید تا حدودی شبیه ویژگی «دوئت» TikTok است که به کاربران اجازه می‌دهد محتوایی با یک ویدیوی اصلی ایجاد کنند. با این حال، ویژگی اینستاگرام کمی متفاوت است، زیرا به شما امکان می‌دهد پست‌های اضافی همه افراد را در زنجیره محتوا در یک مکان ببینید، در حالی که TikTok در حال حاضر همه ویدیوهای دوتایی که از یک TikTok اصلی پست شده‌اند را در یک مکان نشان نمی‌دهد.

راه اندازی این جدیدترین استیکر در حالی انجام می شود که اینستاگرام هفته گذشته استیکر لینک خود را در استوری در دسترس همه کاربران قرار داد، پس از اینکه قبلاً آن را به مشاغل و سازندگان برجسته محدود کرده بود. در دسترس بودن جهانی این دو استیکر جدید با هدف ارائه راه‌هایی به کاربران برای همکاری و اشتراک‌گذاری علایقشان، از آنجایی که اینستاگرام همچنان به رقابت با دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ادامه می‌دهد، است.