اینستاگرام شروع به پشتیبانی از GIF در نظرات و همکاران در کانال های پخش می کند

اینستاگرام شروع به پشتیبانی از GIF در نظرات و همکاران در کانال های پخش می کند

روز سه‌شنبه، مارک زاکربرگ با آدام موسری، رئیس اینستاگرام، به عنوان بخشی از راه‌اندازی ویژگی همکاری در کانال‌های پخش، گفتگو کرد. این بدان معناست که کاربران دارای کانال های پخش می توانند سایر سازندگان یا طرفداران را به گفتگو با آنها دعوت کنند.

در فوریه، اینستاگرام برای اولین بار ویژگی کانال های پخش را با سازندگان منتخب راه اندازی کرد تا یک رسانه جداگانه برای اطلاعیه ها داشته باشد. دنبال کنندگان می توانند در کانال مشترک شوند و هر زمان که سازنده چیزی در آنجا پست می کند، اعلان دریافت کنند.

زاکربرگ از طریق کانال‌های پخش از جمله Meta Verified، یک کلاینت جدید واتس‌اپ برای ویندوز و یک ویژگی قفل چت فردی برای واتس‌اپ، اعلامیه‌های زیادی را اعلام کرده است.

در طول این گفتگو، موسری فاش کرد که اینستاگرام بالاخره شروع به پشتیبانی از GIF در نظرات – هم در پست ها و هم در Reels کرده است. این ویژگی در حال حاضر در دسترس کاربران است و از جستجوی GIHPY استفاده می کند. سال گذشته، ناظر رقابت بریتانیا به متا دستور داد تا GIPHY را بفروشد و اظهار داشت که این غول رسانه‌های اجتماعی می‌تواند دسترسی پلتفرم میزبانی GIF را به دیگران محدود کند یا از مشتریان بخواهد داده‌های بیشتری ارائه دهند.

اعتبار تصویر: متا

موسری اضافه کرد که اینستاگرام همچنین در حال کار بر روی اشعار در ویژگی Reels است. این بر اساس ویژگی زیرنویس خودکار است که شبکه اجتماعی سال گذشته معرفی کرد.

زاکربرگ همچنین از افراد حاضر در کانال پرسید که چه نوع ویژگی‌هایی را می‌خواهند بعداً در اینستاگرام منتشر کنند، از جمله چت‌بات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر.

در یک اطلاعیه جداگانه، این شرکت اعلام کرد که در چند هفته آینده ویژگی هدایای اینستاگرام را برای سازندگان انعام در هند ارائه خواهد کرد.

ماه گذشته، اینستاگرام ابزارهای ویرایش کلیپ های ویدئویی، صدا، استیکرها و متن را زیر یک صفحه نمایش آورد. این شرکت امروز اعلام کرد که در هفته‌های آینده، ویژگی‌هایی مانند تقسیم کلیپ‌ها، تنظیم سرعت پخش و جایگزینی کلیپ‌ها در ابزارهای ویرایش را عرضه خواهد کرد.