برای رویدادهای آتی TechCrunch Live همینجا ثبت نام کنید

TechCrunch Live سال 2023 عظیمی را پشت سر گذاشته است. ما برخی از بهترین بنیانگذاران و سرمایه گذاران را داشته ایم که در مورد مسائل جاری استارتاپ ها در تقریباً هر صنعتی صحبت می کنند.

ما در مورد چگونگی پیدا کردن یک بنیانگذار با تانیس خورخه و نحوه مدیریت رفاه کارکنان با آریانا هافینگتون صحبت کرده ایم. کریستینا کاسیوپو در Vanta، شرکت امنیتی و انطباق خود صحبت کرد و برین روجاس در مورد تفاوت‌های راه اندازی استارتاپ در LATAM به جای ایالات متحده صحبت کرد.

و ما تمام نشده ایم!

چندین رویداد آتی TechCrunch Live وجود دارد که باید برای آنها ثبت نام کنید، از جمله یک ضبط زنده امروز، در ظهر اقیانوس آرام. ران میلر، خبرنگار TechCrunch Enterprise با گاریما کاپور از MinIO و مارک روستیک از اینتل کپیتال صحبت می کند. برای آن رویداد اینجا ثبت نام کنید. ثبت نام و شرکت رایگان است.

در 24 می 2023، کایل ویگرز از TechCrunch در حال مصاحبه با رومی گوبس از Sensi.AI و سرگئی گریبوف است. برای آن رویداد اینجا ثبت نام کنید.

در 7 ژوئن 2023، TechCrunch Live میزبان یک رویداد ویژه با تمرکز بر آتلانتا با پانل های متعدد، فایرسایدها و یک مسابقه است. برای آن رویداد اینجا ثبت نام کنید.