برنامه Mac Portal به کاربران کمک می‌کند با پس‌زمینه‌ها و صداهای فراگیر تمرکز کنند

برنامه Mac Portal به کاربران کمک می‌کند با پس‌زمینه‌ها و صداهای فراگیر تمرکز کنند

پرتال اپلیکیشن افزایش بهره وری یک اپلیکیشن مک را راه اندازی کرده است. این شرکت به کاربران کمک می‌کند تا با پس‌زمینه‌های فراگیر و صداهای طبیعی، تمرکز خود را دوباره به دست آورند و بهره‌ورتر شوند.

این سرویس از سال 2019 از طریق یک برنامه iOS در دسترس است – برنامه های دسکتاپ و تلفن همراه اهداف مشابهی دارند. این شرکت اعلام کرد که این اپلیکیشن بیش از یک میلیون دانلود را جذب کرده است. هدف توسعه دهندگان با برنامه بومی مک، که با سیلیکون اپل سازگار است، به متخصصانی که هم از خانه و هم در محل کار خود کار می کنند، ارائه می دهند.

Portal for Mac دارای بیش از 80 محیط برای انتخاب است که شامل ویدیوهای حلقه ای با کیفیت بالا می باشد که توسط تیم خود شرکت گرفته شده است. این استارت آپ گفت که از دوربین های 12K برای ضبط برخی از دیدنی ترین و آرام ترین محیط های جهان استفاده کرده است.

اعتبار تصویر: Portal.app

می‌توانید انتخاب کنید که ویدیوهای حلقه‌ای روی دسک‌تاپ داشته باشند یا حرکت را خاموش کنید. در این صورت، یک تصویر پس‌زمینه ثابت تری دریافت می‌کنید. علاوه بر این، می توانید نمادهای دسکتاپ را خاموش کنید تا بتوانید فقط به چشم انداز نگاه کنید.

محیط همچنین دارای صداهای پس زمینه طبیعی است که با صدای فضایی سازگار است. به علاوه، پورتال از ادغام با چراغ‌های هوشمند مانند Philips Hue و Nanoleaf پشتیبانی می‌کند تا نورها را با محیطی که تنظیم می‌کنید مطابقت دهد.

کاربران می توانند صدا و حرکت را کنترل کنند یا پس زمینه را از طریق نماد نوار منو نیز تغییر دهند. با توجه به اینکه Portal یک برنامه بومی مک است، با میانبرهای سیری نیز ادغام می شود.

اعتبار تصویر: Portal.app

برنامه Portal از طریق Mac App Store با هفت روز آزمایشی در دسترس همه است. پس از آن کاربران باید 9.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال بپردازند. از طرف دیگر، آنها همچنین می توانند مجوز مادام العمر را با هزینه یکباره 249.99 دلار خریداری کنند.