بسیار خوب، اما دستگاه Raspberry Pi با صفحه کلید BlackBerry که برای Beeper طراحی شده است چطور؟

یک چیز را می توانید در مورد اریک میگیکوفسکی بگویید: به نظر می رسد او بسیار سرگرم کننده است. بنیانگذار Pebble یک دوره سه ساله را به عنوان شریک در Y Combinator ترک کرد تا برنامه جمع آوری چت Beeper را تأسیس کند. در طول این مدت، او به ریشه های سخت افزاری خود بازگشته است.

در سال 2017، او Kickstarter برای Podcase را راه اندازی کرد، یک کیس شارژ آیفون با اسلات های AirPods داخلی. یک سال پیش دیروز، او اعلام کرد که قصد دارد این تلفن کوچک را “بازگرداند”. این یک حرکت کوچک و در عین حال فداکار بود.

شاید بتوان چنین کلماتی را در پروژه جدیدی به نام Beepberry که به طور خاص برای کاربران Beeper طراحی شده است، به کار برد. در مورد قسمت دوم نام، این به دلیل استفاده از صفحه کلید فیزیکی BlackBerry Classic واقعی است. آن و ال سی دی کاغذ الکترونیکی شارپ 400 x 240 با یک Raspberry Pi Zero تغذیه می شوند که اگر بخواهید، آن را به نوعی Blackberry pi تبدیل می کند.

ایده – تا حدی – بازگشت به ماهیت نسبتاً بدون حواس پرتی همنام بیپر است. این گوشی کمی شبیه به نسخه‌ای از لایت فون است که ویژگی‌های کمتری دارد.

یک باتری 2000 میلی آمپری در داخل آن وجود دارد که با توجه به ماهیت کم مصرف کل معامله، احتمالاً می تواند برای مدتی کار کند. فقط در صورتی که نگران بودید که در اواخر دهه 90/اوایل اوایل به دام افتاده باشد، شارژ USB-C نیز روی آن وجود دارد.

این همه به همان اندازه که به نظر می رسد هک شده است. این شرکت کیت‌ها را با قیمت ۷۹ دلار در هر پاپ می‌فروشد – یا اگر Raspberry Pi را می‌خواهید ۹۹ دلار، بسته به اینکه چقدر می‌خواهید آن را تهیه کنید. تنها 50 مورد در زمان راه اندازی موجود است (احتمالاً در حال نوشتن این مطلب کمتر است، زیرا او دیروز آن را در توییتر اعلام کرد)، که احتمالاً به فروش می رسد.

فراتر از آن، چه کسی می تواند بگوید. این یک طاقچه در داخل یک طاقچه است، اما این یک بازگشت سرگرم کننده به دورانی است که وبلاگ نویسی ابزارها کاملاً احساس می شد … هک تر. طراح SQFMI انتظار دارد کیت‌های بدون برد در ماه آگوست ارسال شوند، در حالی که بقیه در ماه آینده وارد بازار خواهند شد.