بنیانگذاران ZestMoney استعفا دادند زیرا فین‌تک با حمایت گلدمن ساکس در تلاش برای جمع‌آوری سرمایه است.

بنیانگذاران ZestMoney استعفا دادند زیرا فین‌تک با حمایت گلدمن ساکس در تلاش برای جمع‌آوری سرمایه است.

بنیان‌گذاران ZestMoney از این استارت‌آپ کناره‌گیری کرده‌اند، آخرین تغییر در سرنوشت فین‌تک هندی که توانایی آن در اعطای وام‌های بلیت کوچک به مشتریانی که برای اولین بار اینترنت دارند، زمانی مورد حمایت بسیاری از سرمایه‌گذاران برجسته از جمله گلدمن ساکس قرار گرفت.

لیزی چاپمن، پریا شارما و آشیش آنانتارامان، بنیانگذاران ZestMoney، روز دوشنبه به کارمندان درباره تصمیم خود اطلاع دادند.

چپمن در ایمیلی که توسط TechCrunch مشاهده شد، نوشت: «در چند هفته گذشته، ما فکر زیادی کرده‌ایم و رسیدن به این نتیجه برای ما سخت بوده است. ما به پتانسیلی که ZestMoney دارد، باور و ایمان زیادی داریم. ما همچنین اطمینان حاصل خواهیم کرد که از تیم مدیریتی جدید پشتیبانی کامل می کنیم و هر کاری که می توانیم برای حمایت از آنها برای 4 ماه آینده انجام می دهیم تا از انتقال آرام اطمینان حاصل کنیم.

این جدایی ها هفته ها پس از شکست قرارداد احتمالی خرید ZestMoney توسط PhonePe انجام می شود.

«ما به پیشرفتی که در آن سفر و پیشرفتی که در دموکراسی کردن واقعی اعتبار در کشور با استفاده از فناوری راه‌شکن خود داشتیم، افتخار می‌کنیم. ما همچنین به تیم فوق‌العاده و فرهنگ منحصربه‌فردی که در ZestMoney ساخته‌ایم بسیار افتخار می‌کنیم – که در هفته‌های اخیر فقط بر ما تأکید شد زیرا دیدیم که چگونه همه در یکی از سخت‌ترین زمان‌هایی که یک استارت‌آپ می‌تواند پشت سر بگذارد، برای حمایت از یکدیگر گرد هم آمدند. چاپمن نوشت.

بیشتر برای دنبال کردن.