بنیانگذار رینگ پس از فروش یک استارت آپ مخفیانه به این شرکت، مدیرعامل لچ می شود.

جیمی سیمینوف مشغول بوده است. بنیانگذار Ring بی سر و صدا از سمت مشاوری که در ماه مارس پس از کناره گیری از نقش مدیر عامل برند بر عهده گرفت، کنار رفت. او از زمان خرید این شرکت در سال 2018 در آمازون بوده است. معلوم شد که او یک استارت‌آپ دیگر را فروخته است – این بار استارت‌آپی که هرگز نامش را نشنیده‌اید. Honest Day’s Work (HDW) توسط Latch خریداری شده است که بیشتر به خاطر قفل هوشمند proptech و سیستم عامل مربوطه شناخته شده است.

به عنوان بخشی از این قرارداد، سیمینوف اواخر سال جاری به سمت مدیر عاملی Latch خواهد رفت و جایگزین مدیر اجرایی موقت، جیسون کیز خواهد شد. سیمینوف در یک دوره انتقالی دشوار به لچ می پیوندد. تقریباً یک سال پیش، این شرکت اعلام کرد که در مجموع 130 نفر – حدود 28٪ از نقش های تمام وقت خود را برکنار کرده است.

لوک شوئنفلدر، مدیرعامل وقت شرکت Latch در نامه‌ای به کارکنان Latch توضیح داد که اخراج‌ها برای اطمینان از اینکه Latch در مسیر رشد پایدار قرار دارد، انجام شده است. در ژانویه امسال، شوئنفلدر به همراه بری شفر، مدیر مالی و جونجی ناکامورا، مدیر ارشد حسابداری از سمت خود کناره گیری کرد.

Schoenfelder در آن زمان گفت: «از تأسیس Latch در میز آشپزخانه من تا هدایت آن به مقیاس فعلی، بسیار به محصولاتی که برای مشتریان ارائه کرده‌ایم افتخار می‌کنم» و من هیجان‌زده هستم که به حمایت از رهبری جدید Latch ادامه دهم. تیم به عنوان یک سهامدار و مشاور مفتخر در آینده است.»

HDW سیمینوف پلتفرمی است که «خدمات مسکونی از جمله رانندگان، راهروهای سگ و خانه دار را ارائه می دهد. به راحتی می توان دید که چگونه می تواند در پیشنهاد گسترده تر Latch پیاده سازی شود، که قصد دارد نوعی فروشگاه یک مرحله ای برای مدیریت ساختمان باشد.

سیمینوف در انتشاری گفت: “من برای پیوستن به تیم Latch هیجان زده هستم، تیمی که یک پیشنهاد باورنکردنی ایجاد کرده است که کاربران در سراسر کشور هر روز از آن لذت می برند و از آن بهره مند می شوند.” کنترل دسترسی ایمن و هوشمند نه تنها برای اپراتورهای املاک و مستغلات مانند من، بلکه برای ساکنان و ارائه دهندگان خدمات نیز ضروری است. من مشتاقانه منتظر ترکیب Honest Day’s Work با Latch برای ایجاد یک اکوسیستم مسکونی هستم که مالکان ساختمان، اپراتورها، ارائه دهندگان خدمات و ساکنان را به طور یکسان توانمند می کند.

با توجه به جزئیات این معامله، لچ 100 درصد از سهام سرمایه HDW را به مبلغ 29 میلیون از خود خریداری می کند. این شرکت می‌گوید که تیم HDW به نیروی کار خود می‌پیوندد، اگرچه تعداد کارکنان مشخصی را فاش نکرده است. انتظار می‌رود این معامله در سه ماهه سوم سال جاری تکمیل شود و در انتظار بررسی‌های استاندارد نظارتی باشد.