به دلیل گسترش برنامه تحویل در سراسر آمریکای لاتین – TechCrunch ، 18 میلیون دلار کیف های جالب دارد

سه ماه پس از اعلام دور بعدی 4 میلیون دلاری ، برنامه فوق العاده تحویل ونزوئلا Yummy با دور 18 میلیون دلاری سری A بازگشته است که به گسترش پیشنهاد شده این شرکت در سراسر آمریکای لاتین سرعت می بخشد.

Anthos Capital آخرین دور را با مشارکت بیشتر JAM Fund ، که بنیانگذار آن جاستین متین سرمایه گذار دور بعدی بود ، رهبری کرد.

Yummy توسط Vicente Zavarce در سال 2020 راه اندازی شد و تا کنون بیش از 200،000 کاربر ثبت شده را جمع آوری کرده است. او برای تحصیل به ایالات متحده آمد و قبل از شروع Yummy در نقشهای بازاریابی در Postmates ، Wayfair و Getaround کار کرد. این برنامه ، که شامل تحویل و اشتراک سواری است ، می تواند به صورت رایگان بارگیری شود و شرکت هزینه تحویل یا هزینه تاجر را دریافت می کند.

مغازه خوشمزه و تاریک ، پرو

لیما Yummy’s ، فروشگاه تاریک پرو ، اولین فروشگاه خارج از ونزوئلا. اعتبار تصویر: لذیذ

Zavarce از طریق ایمیل گفت: “ما نمی توانیم منتظر باشیم که در هر شهر ونزوئلا با هر دو Yummy Delivery و Yummy Rides زندگی کنیم و به توسعه خود در LatAM ادامه دهیم.” “ما می خواهیم به بخشی از زندگی روزمره همه تبدیل شویم و اقتصاد محلی را در اختیار کاربران خود قرار دهیم ، در حالی که راهی برای درآمدزایی با دلار آمریکا برای هزاران راننده و راننده ایجاد می کنیم.”

این شرکت این ماه در پرو و ​​شیلی راه اندازی شد. Yummy برنامه دارد تا پایان سال 2022 50 فروشگاه تاریک فعال در هر کشور داشته باشد و اعلام کند که می تواند بیش از 2000 محصول را در کمتر از 15 دقیقه تحویل دهد.

این شرکت در حال حاضر بیش از 340،000 معاملات ماهانه در ونزوئلا را پردازش می کند که در چهار ماه گذشته بیش از 35 درصد رشد داشته است. Yummy در حال حاضر دارای شبکه ای متشکل از بیش از 5000 راننده است که در 12 شهر ونزوئلا در تحویل و اشتراک گذاری سوار است و این امکان را فراهم می کند.