تسلا بیمه اتومبیل جدیدی را معرفی می کند که از رفتار رانندگی Texans در زمان واقعی استفاده می کند-TechCrunch

تسلا اکنون چند سال پس از عرضه محصول در کالیفرنیا ، بیمه خودرو را در تگزاس ، ایالت جدید خود ارائه می دهد. مطابق با الکتریکبا این حال ، بیمه ای که در اختیار تکسان ها قرار می گیرد با بیمه ای که صاحبان آن در گلدن استیت متفاوت هستند کاملاً متفاوت است: این بیمه حق بیمه مشتری را با استفاده از رفتار رانندگی در زمان واقعی محاسبه می کند. اعتبار ، سن و جنسیت آنها که معمولاً توسط سایر ارائه دهندگان بیمه استفاده می شود ظاهراً برای تسلا اهمیتی ندارد. این خودروساز می گوید حتی به سابقه ادعای مشتریان و سوابق رانندگی نیز توجه نخواهد کرد.

در عوض ، تسلا به “نمرات ایمنی” آنها نگاه می کند ، این ویژگی ای است که با نسخه بتا کامل خودران در ماه سپتامبر منتشر شد. این می تواند همه چیز را پیچیده کند ، زیرا حق بیمه ای که باید پرداخت شود می تواند هر ماه بر اساس شرایطی که راننده در جاده با آن مواجه می شود ، تغییر کند. هرگونه هشدار برخورد اجباری و خاموش شدن اجباری خلبان خودکار بر نمره آنها تأثیر می گذارد. با دنبال کردن سایر وسایل نقلیه از فاصله ناایمن ، ترمز زیاد و پیچاندن شدید پیچ ​​ها می تواند امتیاز آنها را نیز کاهش دهد. نمره ایمنی هنوز در حال حاضر یک ویژگی بتا است و تسلا گفت که باید با گذشت زمان بهبود یابد.

مالکان اکنون می توانند برای نقل قول درخواست کنند ، که در آن خودروساز نمره ایمنی 90 را برای شروع سیاست خود در نظر می گیرد. قیمت بستگی به عملکرد مشتری بعد از آن دارد و می تواند بالاتر یا پایین تر از هزینه ای باشد که یک ارائه دهنده سنتی از شما دریافت می کند. ایلان ماسک در جریان جلسه سهامداران تسلا ، که محل اصلی آن نیز مشخص شد ، گفت که این شرکت قصد دارد پیشنهاد خود را در کالیفرنیا ارتقا دهد تا بر اساس رفتار رانندگی در زمان واقعی نیز باشد. هنوز مجاز به اعمال تغییر نیست ، اما در حال حاضر در حال تلاش برای درخواست مجوز از نهادهای نظارتی است.

مطالب پیشنهادی  Kurly، استارتاپ خواربارفروشی آنلاین کره ای، می گوید که در ماه ژوئن به ارزش تقریبی 5.9 میلیارد دلار عرضه اولیه خواهد شد - TechCrunch.

یادداشت ویراستار: این مقاله در اصل در Engadget ظاهر شد.

18 املاک