تفاوت هارد سرور با هارد معمولی چیست؟

اما چه ویژگی هایی را باید به هنگام خرید یک هارد دیسک اورجینال مد نظر قرار داد؟ هارد سرور hp برای هر حجم کاری، کارایی را به همراه یکپارچگی داده و امنیت فراهم میکنند و کمترین هزینه را به ازای هر گیگابایت دارند. همچنین اگر کاربران به فضای ذخیرهسازی بیشتری نیاز داشته باشند میتوانند ترکیبی از اردهای SSD و HDD را بر روی سیستم خود استفاده کنند.برای اینکه در اپلیکیشنهای Data-Intensive سرعت بیشتری داشته باشید استفاده از هارد درایوهای SSD توصیه میشود که در محیطهای انترپرایزی، کارایی بالا را به همراه زمان تاخیر پایین فراهم میکنند. در Parallel Communication انتقال داده های ورودی و خروجی از طریق کابل های مجزا صورت می پذیرد.

هارد دیسک گردان یا همان دیسک سخت(Hard Disk Drive) یکی از حافظه های ذخیره سازی جانبی اطلاعات(داده ها) است که در کامپیوترهای شخصی به نام حافظه دائمی اطلاعات شناخته می شود. یکی از این دیسکها میتواند شامل سیستم عامل و برنامههای کاربردی مورد نیاز باشد، در حالیکه دیسک دیگر دادهها را ذخیره می کند. این بدین معنی است که به هر بلوک داده می توان در هر زمان و به هر مقدار دسترسی داشت، بدون اینکه لازم باشد ابتدا بلوک های دیگر داده بررسی یا ورق زده شوند. اطلاعات به شیوه دسترسی تصادفی (Random Access) در هارد ذخیره یا بازیافت می شود.

RAID جدید را روی هارد های قدیمی ایجاد نکنید! اگر مشکلات بالقوه در یکی از درایو ها ایجاد شود، Smart Array Controller، سیستم Insight Manager و یا دیسک Smart به شما اجازه می دهد تا پیش از آن از این خطا آگاه شوید، بنابراین شما میتوانید قبل از خراب شدن هارد تحت گارانتی درایو را تعویض کنید. هارد دیسک ها در سرورها و کامپیوترهای شخصی از اهمیت والایی برخوردار هستند؛ زیرا تاثیر مستقیمی بر روی سرعت و کارایی سیستم دارند.

هارد سرور hp بکار رفته در سرورها و کامپیوترهای شخصی تاثیر مستقیمی بر روی سرعت و کارایی سیستم دارند. از آنجا که سرورهای HP یکی از پرطرفدارترین سرورها در ایران است، این هاردها در انواع مختلفی برای انواع سرور HP تولید شده اند. این شرکت محصولاتی از قبیل چاپگر، رایانههای قابل حمل(لپ تاپ)، تلفنهای همراه هوشمند، تبلت، سرورها و نرم افزارهای مدیریت شبکه را تولید هارد سرور شیراز می کند. همچنین در کنار اینکه یکپارچگی داده را به ارمغان میآورند، در تأمین امنیت هم کارایی بسیار مناسبی دارند. برای حجمهای کاری که نیاز به تعادل بین Strong Read و Write Performance دارند استفاده میشوند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشخصات هارد سرور hp ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.