توماس دومکی از GitHub در مورد Disrupt SaaS Stage با منبع باز، هوش مصنوعی و موارد دیگر صحبت می کند.

توماس دومکی از GitHub در مورد Disrupt SaaS Stage با منبع باز، هوش مصنوعی و موارد دیگر صحبت می کند.

با بیان واضح، شما نمی توانید شرکت های نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) بدون توسعه دهندگان نرم افزار داشته باشید. توسعه دهندگان خلاق کد اختصاصی و منبع باز را ایجاد می کنند که موتورهای تجاری در سراسر جهان را تامین می کند. با این حال، همانطور که می دانیم، فناوری ها می توانند کل صنایع را تغییر دهند. و این سؤال را مطرح می کند که آینده کدنویسی در عصر هوش مصنوعی چگونه است؟

این یک مشکل بزرگ است و فقط یک دلیل برای ما هیجان زده است که توماس دومکه، مدیر عامل GitHub، برای گفتگوی کنار آتش در SaaS Stage امسال در TechCrunch Disrupt 2023 که در 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود، به ما می پیوندد.

در TechCrunch Disrupt 2023، مدیر عامل GitHub توماس Dohmke را بشنوید

GitHub که در سال 2018 توسط مایکروسافت به مبلغ 7.5 میلیارد دلار خریداری شد – اکنون با 100 میلیون کاربر فعال – پلت فرم میزبانی واقعی برای میلیون ها پروژه نرم افزاری منبع باز و اختصاصی است. این به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا پیرامون پایگاه‌های کد مشترک از هر کجا همکاری کنند. دو سال پیش، این شرکت دستیار برنامه نویسی مبتنی بر هوش مصنوعی Copilot خود را معرفی کرد، سرویسی که پیشنهاداتی را برای خطوط کامل کد در محیط های توسعه محبوب مانند Visual Studio Code ارائه می دهد.

با افزایش قابلیت‌های Copilot و هوش مصنوعی، این امر چگونه برای توسعه‌دهندگان انجام می‌شود؟ آیا کدگذاری انسانی ممکن است منسوخ شود؟ ما کنجکاو هستیم که Dohmke چگونه یک پویایی به سرعت در حال تغییر را که می‌تواند به طور بالقوه توسعه نرم‌افزار را آنطور که می‌دانیم تغییر دهد، هدایت خواهد کرد.

سایر موضوعات احتمالی شامل نحوه پرداخت دستمزد توسعه دهندگان منبع باز است. محصولات برخی از سودآورترین شرکت‌های جهان به پروژه‌های منبع باز رایگان وابسته هستند و همه مایل به کسب درآمد شرکت‌ها از این نیروی کار رایگان نیستند. ما همچنین مشتاقیم تا در مورد نقشه راه GitHub فراتر از محصولات اصلی git محور آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

با توجه به سرعت تغییر هوش مصنوعی، سخت است که بدانیم دقیقاً کجا خواهد بود و کدام سؤالات در سپتامبر مرتبط خواهند بود. اما ما فکر می‌کنیم که گفتگو در مورد آینده کدنویسی – به علاوه بینش‌های صنعت Dohmke – به نقطه‌ای خواهد رسید که نمی‌خواهید از دست بدهید.

توماس دومکه، مدیرعامل GitHub که از کودکی شیفته توسعه نرم افزار بود، حرفه خود را با ایجاد ابزارهایی که توسعه دهندگان دوست دارند و با شتاب دادن به نوآوری هایی که توسعه نرم افزار را تغییر می دهند، ایجاد کرد. او GitHub Copilot را راه‌اندازی کرد، اولین ابزار توسعه‌دهنده هوش مصنوعی در مقیاس جهان، و او مأموریت اصلی شرکت را برای تبدیل GitHub به خانه همه توسعه‌دهندگان هدایت می‌کند.

قبل از پیوستن به GitHub، Dohmke یکی از بنیانگذاران HockeyApp بود و او به عنوان مدیر عامل شرکت را از طریق خرید آن توسط مایکروسافت در سال 2014 رهبری کرد. Dohmke دارای مدرک دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه گلاسکو، انگلستان است.

مرحله SaaS را در Disrupt کشف کنید

ما با صدای بلند و واضح شنیدیم که شما Disrupt بیشتری می‌خواهید، بنابراین امسال، کل اکوسیستم Disrupt را در رویداد اصلی جمع می‌کنیم! جلسات پرطرفدار و مستقل TC ما برای اولین بار به شرکت مادر می‌آیند: علاوه بر مرحله اختلال، ما شش مرحله را با برنامه‌های سالن‌مانندی پر می‌کنیم که بر صنایعی تمرکز می‌کنند که برای دنیای فناوری امروز بیشترین اهمیت را دارند. – وارد مرحله SaaS شوید.

SaaS Stage at Disrupt یک روز کامل از برنامه‌هایی است که چگونه نرم‌افزار به‌عنوان یک سرویس خلاقیت و کارایی را با برنامه‌های تلفن همراه، منابع مبتنی بر ابر، ابزارهای همکاری، جوامع سازنده، ابزارهای توسعه‌دهنده، تجارت الکترونیک، کم‌کد، تکرارشونده باز می‌کند. ابزارهای درآمد و بازاریابی

ما به وضعیت فعلی صنعت نگاه خواهیم کرد، اما مهمتر از همه، ما به آینده نگاه خواهیم کرد. ما در مورد آنچه که برای ایجاد یک استارتاپ موفق SaaS در سال 2023 لازم است و برای مثال نحوه دریافت بودجه صحبت خواهیم کرد. همچنین بررسی خواهیم کرد که چگونه می‌توانید ابزارهای هوش مصنوعی را در محصول SaaS خود بسازید، چگونه برخی از بازیگران بزرگتر در مورد کسب در شرایط مالی فعلی فکر می‌کنند و – با فکر کردن به آینده – چگونه استارت‌آپ‌های محاسبات کوانتومی می‌توانند از SaaS برای پلتفرم‌های خود استفاده کنند.

مقاله کامل مربوط به مرحله SaaS امسال را بررسی کنید.

TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در 19 تا 21 سپتامبر برگزار می شود. می توانید تا 800 دلار پس انداز کنید، اما آخرین مهلت جمعه، 12 مه، ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT است. عجله کنید و همین امروز پاس Disrupt خود را بخرید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.