تک شاخ های کاغذی کی تا می شوند؟

سلام، و به Equity، پادکستی در مورد کسب و کار استارت آپ ها، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این ماست نمایش چهارشنبه، جایی که ما به یک فرد مجرد نزدیک می شویم، به کار آنها فکر می کنیم و بقیه را باز می کنیم. امروز در پادکستی که داریم جف ریچاردز، یک سرمایه گذار از GGV که چشم اندازی به آخرین رونق سرمایه گذاری و در نتیجه خاتمه آن حماسه خاص دارد که ما از پایان سال 2021 پوشش داده ایم.

ریچاردز از سال 2008 یک سرمایه گذار بوده است، بنابراین او یک یا دو چرخه تجاری را دیده است، که ما را متقاعد کرد که او فرد مناسبی برای بحث در مورد سرنوشت متفاوت استارت آپ های مرحله آخر است. در حالی که برخی از شرکت های فناوری در مراحل پایانی آخرین رونق را به اوج رساندند و بعداً برای اصلاح عملیات خود با واقعیت بازار جدید تلاش کردند، برخی دیگر تقریباً از بازار در حال تغییر جلوتر بودند و اکنون در موقعیت خوبی برای زنده ماندن از اصلاح هستند (برخی نمونه در اینجا، اما لیست طولانی تر از آن پست است).

به عبارت دیگر: این تصور که همه تک شاخ ها در مشکل هستند اشتباه است. برخی از استارت‌آپ‌های در مراحل پایانی به درستی متوجه شدند. این بدان معناست که برخی از IPOهای نهایی و برای آنهایی که انجام نداده اند، احتمالاً برخی انحلال ها نیز وجود دارد. ما همچنین در مورد وجود ویژگی‌های یکپارچه در استارت‌آپ‌های مرحله آخر که به خوبی کار می‌کنند، و چگونگی توجه به سیگنال‌های اولیه مبنی بر اینکه جو سرمایه‌گذاری در شرف ایجاد شدن است، صحبت کردیم.

جف چت خوبی است، و امیدوارم از این قسمت لذت ببرید، زیرا من از ضبط آن لذت بردم.

مثل همیشه، Equity روز جمعه با جمع‌بندی اخبار هفتگی شما بازخواهد گشت، اما تا آن زمان، می‌توانید ما را در توییتر دنبال کنید. @EquityPod.

برای رونوشت قسمت ها و موارد دیگر، به ادامه مطلب بروید وب سایت Simplecast Equity.

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 7:00 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران TechCrunch همچنین دارای یک نمایش عالی در کریپتو، آ نشان می دهد که با بنیانگذاران مصاحبه می کند، یکی که جزئیات چگونگی جمع شدن داستان های ما و بیشتر!