حمله OpenFin به «تغییر مالیات» در برنامه‌های مالی، یک دور سری D 35 میلیون دلاری را تضمین می‌کند.

OpenFin نه بر خلاف ترمینال بلومبرگ پس از عصر اینترنت، یک استارت آپ بود که در سال 2010 به دنیای انقلابی رابط های کاربری به اطلاعات سریع پیوست. به صورت ملایم فکر کنید 15 سال پیش سفارش یک تاکسی چگونه بود؟ هر برنامه ای که آن تجربه را بهتر می کرد راهی برای آن شد خود کاربر. و به همین ترتیب، OpenFin متوجه شد که می تواند اطلاعات بسیار به موقع را در مقابل کاربران بسیار تحت فشار دنیای مالی قرار دهد و در نتیجه بهره وری آنها را چندین درجه افزایش دهد. خیلی ساده به نظر می رسد، واقعا

اما همین سادگی، امروزه OpenFin را به سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری سری D سوق داده است که تا به امروز آن را به 82 میلیون دلار افزایش داده است. این دور توسط بانک آمریکا با مشارکت قابل توجه شرکای سرمایه گذاری Pivot و ING Ventures رهبری شد. سرمایه گذاران اضافی در این دور عبارتند از CME Ventures، CTC Venture Capital، SC Ventures و Tribeca Early Stage Partners.

سیستم‌عامل مبتنی بر وب OpenFin توانسته است جایگاهی را در بازار خدمات مالی به‌عنوان رابطی برای برنامه‌های کاربردی باز کند، و به گفته این شرکت، اکنون بیش از 3800 بانک، شرکت مدیریت دارایی و دارایی در بیش از 60 کشور از آن استفاده می‌کنند.

مسلماً، یکی از رقبای اصلی آن جزیره است که خود را به عنوان یک مرورگر وب امن برای شرکت معرفی می کند. تا به امروز، آن شرکت 285 میلیون دلار از شرکت هایی مانند Insight Partners و Sequoia Capital و سایرین جذب کرده است.

با این حال، واضح است که در اینجا بیش از یک میدان جنگ مرورگرها در خطر است.

به اصطلاح “تغییر مالیات”، که در آن کاربران صدها بار در روز از یک برنامه به برنامه دیگر سوئیچ می کنند، به خوبی شناخته شده است که زمان زیادی دارد و زمان، به ویژه در دنیای مالی، پول است.

در طی یک مصاحبه، مازی دار، مدیر عامل OpenFin به من گفت: «ما متوجه شدیم که مشکلی که ما حل می‌کردیم یک مشکل مالی خاص نبود. این واقعاً یک مشکل سازمانی است … جایی که شما دسکتاپ هایی دارید که قفل شده اند.

این را به عنوان جستجوی Spotlight در مورد استروئیدها در نظر بگیرید. یک رابط جستجوی واحد که می تواند به همه برنامه هایی که استفاده می کنید وصل شود. بنابراین با یک جستجو می‌توانید در همه برنامه‌ها جستجو کنید و نتایج واقعاً غنی را دریافت کنید که می‌تواند جریان کار را افزایش دهد.»

دیگر سرمایه گذاران اصلی OpenFin عبارتند از Barclays، CME Ventures، DRW Venture Capital، HSBC، ING Ventures، JP Morgan، SC Ventures و Wells Fargo Strategic Capital. سرمایه گذاران VC شامل Bain Capital Ventures و NYCA Partners هستند.

تعداد مؤسسات مالی که از OpenFin استفاده می کنند توسط شرکت ادعا می شود که به 3800 موسسات مالی در بیش از 60 کشور رسیده است که آخرین معامله با بورس لندن است. این شرکت همچنین از طریق مشارکت استراتژیک و سرمایه گذاری از سوی In-Q-Tel (بازوی سرمایه گذاری سیا) ردپای خود را به بخش دولتی ایالات متحده گسترش داده است.