در فروش هفتگی روز یادبود، مجوزهای دو به یک Disrupt Nab

اینجا در ایالات متحده، ما در آستانه شروع غیررسمی تابستان هستیم، و هیچ چیز سریعتر از یک آخر هفته سه روزه پر از خانواده، دوستان و غذا ما را در حال و هوای جشن قرار نمی دهد. مگر اینکه یک معامله برجسته باشد. شبیه این یکی.

فروش دو به یک TechCrunch با مجوزهای Disrupt 2023

به فروش یک هفته ای ما در روز یادبود خوش آمدید! از امروز، می‌توانید یک مجوز عمومی، موسس یا سرمایه‌گذار به TechCrunch Disrupt بخرید – و یک مجوز دوم دریافت کنید. رایگان. ما می دانیم که شما می خواهید آرامش خود را تا حد زیادی انجام دهید، اما این فرصت را از دست ندهید. تعطیلات قبل از تابستان فروش سه شنبه آینده، 30 مه در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی به پایان می رسد.

بلیت Disrupt خود را قبل از مهلت مقرر بخرید و دو عدد را به قیمت یکی (فقط در گذرنامه های انتخابی) دریافت کنید. در مورد پس انداز شیرین تابستان صحبت کنید!

ps آیا شما یک بنیانگذار استارت آپ هستید که یک کهنه کار یا در حال حاضر در ارتش فعال هستید؟ با 75٪ تخفیف از نرخ معمولی، یک مجوز TC شامل موسس رزرو کنید.

شش مرحله جدید در TechCrunch Disrupt 2023

TechCrunch Disrupt همیشه دانش، ابزار و ارتباطات ضروری را ارائه می دهد که به رشد و شکوفایی استارتاپ ها کمک می کند. این یک هدف متحرک است و ما را ملزم می‌کند تا Disrupt را به‌همراه فناوری، تازه‌سازی و دوباره تصور کنیم. امسال، ما شش مرحله جدید را با تمرکز بر شش بخش پیشرفت ترکیب می کنیم.

این مراحل شامل مکالمه با افراد پرقدرت صنعت – انتخاب و سرپرستی کارکنان TechCrunch – در یک محیط سالن مانند است. ما در حال صحبت با افرادی هستیم که تخصص عمیقی در زمینه موضوع دارند که در مورد مهمترین موضوعات امروز برای بنیانگذاران بحث خواهند کرد.

ما در حال ساختن ترکیب ها هستیم و در هفته های آینده جلسات بسیار بسیار بیشتری را اعلام خواهیم کرد. اما در اینجا نگاهی اولیه به آنچه در انبار است می‌اندازیم:

کارآموزی هوش مصنوعی: کاوش قابلیت ها و پتانسیل های هوش مصنوعی که به سرعت در حال گسترش هستند. به دنبال علم پشت فناوری عمیق، محصولاتی که از آن قدرت می‌دهد و چالش‌های اخلاقی، اجتماعی و قانونی ناشی از آن بپردازید. جلسات شامل: DeepMind و Benchmark.

مرحله فین تک: به بررسی تحولات مبادلات پولی در سراسر DeFi، بانک‌های رقیب، بلاک چین، NFT و وب 3 بپردازید. جلسات شامل: Plaid، Andreessen Horowitz و Starling Bank.

مرحله سخت افزاری: مکانیک‌ها و کدهای پشت ماشین‌ها را کاوش کنید که به ما کمک می‌کنند کارها را هوشمندتر، سریع‌تر و کارآمدتر در محل کار و خانه انجام دهیم. جلسات شامل: الفبا و جهش جادویی.

مرحله امنیتی: کلیدهای محافظت از اطلاعات حساس و خنثی کردن هکرهایی که قصد بازگشایی جزئیات کسب و کار و زندگی شما را دارند به دست آورید. جلسات شامل: گوگل و آزمایشگاه شهروند.

مرحله پایداری: فناوری‌های نوظهوری را کشف کنید که نحوه تعامل ما با محیط را تغییر می‌دهند، جامعه را تحت تأثیر قرار می‌دهند و نحوه حرکت ما از مکانی به مکان دیگر را تحت تأثیر قرار می‌دهند. جلسات شامل: Breakthrough Energy Ventures، S2G و شهر آتلانتا.

مرحله SaaS: ابزارهای نرم‌افزار به‌عنوان سرویس را کشف کنید که بینش‌ها را آشکار می‌کند، بهره‌وری را افزایش می‌دهد و اجازه می‌دهد خلاقیت و کارایی در سازمان شما شکوفا شود. جلسات شامل: GitHub و Cloudflare.

البته، موارد بسیار بیشتری وجود دارد – کاوش در محل نمایشگاه و ملاقات با شرکت‌های Startup Battlefield 200، بحث‌های میزگرد و جلسات اولیه را دنبال کنید، به مرحله سازندگان بروید تا مراحل ساخت یک استارت‌آپ را از دست ندهید و یک دقیقه را از دست ندهید. مسابقه هیجان انگیز استارتاپ بتلفیلد. موجو شبکه خود را در هر جایی که در نمایشگاه می روید اجرا کنید: برنامه رویداد، رویدادهای بعد از ساعت کاری، سالن TechCrunch+ و موارد دیگر.

TechCrunch Disrupt 2023 در تاریخ 19 تا 21 سپتامبر برگزار می‌شود و برای هفته بعد، می‌توانید دو پاس Disrupt را به قیمت یکی بگیرید. یادت باشد فروش سه شنبه آینده، 30 مه در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی به پایان می رسد. کارت خود را قبل از مهلت مقرر بخرید، از یک آخر هفته طولانی و آرام لذت ببرید و سپس برای سه روز پر فرصت که برای ارتقای کسب و کارتان به ارتفاعات جدید طراحی شده اند، آماده شوید. فروش فقط برای مجوزهای عمومی، سرمایه گذار و موسس اعمال می شود.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.