دور جدید 100 میلیون دلاری Quip چیزی بیشتر از تمیز کردن دندان ها را به همراه خواهد داشت – TechCrunch

Quip مأموریت دارد که برای مراقبت از دهان و دندان شخصی و حرفه ای عمل کند و تزریق نقدی 100 میلیون دلاری جدید به شرکت مستقر در نیویورک این کار را می دهد.

دور جدید Cowen Sustainable Investments (CSI) ، با عنوان سری B ، به دنبال سودآوری شرکت در آوریل 2020 است و از زمان تاسیس شرکت در 2015 بیش از 160 میلیون دلار در مجموع بودجه به Quip می دهد. آخرین افزایش عمومی آن 40 میلیون دلار بود. در سال 2018. این شرکت خدمات خود را در TechCrunch Disrupt NY’s Startup Alley در سال 2015 به نمایش گذاشت.

در آن زمان ، Quip بیشتر به عنوان سرویس تعویض مسواک مبتنی بر اشتراک شناخته می شد ، اما در طول این سالها با افزودن محصولات دیگری مانند نخ دندان ، دهانشویه ، صمغ ، مسواک های برقی هوشمند و ، بیش از 435 میلیارد دلار بازار جهانی بهداشت دهان و دندان را به خود اختصاص داده است. اخیراً ، یک سرویس مجازی برای ارتودنسی مجازی که در آوریل راه اندازی شد.

سیمون انور ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، به TechCrunch گفت که چشم انداز بلند مدت آن “ایجاد یک تجارت جهانی پایدار در بخش مراقبت از دهان و دندان است و مهم است که تجارت را در مقیاس مناسب نگه داریم.” Quip بر رشد ، نوآوری و ایجاد جامعه در بین بیش از 7.5 میلیون مشتری خود در 100 کشور متمرکز است.

وی افزود: “زمان بندی این دور و افزایش چنین دور مهمی عمدی و استراتژیک بود.” “ما می خواستیم چند چیز را اثبات کنیم: این که ما یک کسب و کار مهم و سودآور ایجاد می کنیم که مردم امروز آن را می شناسند ، اولین قطعات پای را در برنامه مراقبت از دهان و خدمات ما ، مانند تراز کننده روشن که راه اندازی کردیم ، تراز می کنیم. یکی دو ماه پیش. ”

هنگامی که کیوپ شش سال پیش برای اولین بار راه اندازی شد و بودجه دریافت کرد ، استارت آپ های مراقبت از دهان بسیار کم بودند و بودجه زیادی به فضا راه نمی یافت. در واقع ، این همان چیزی بود که او را واداشت تا در وهله اول این شرکت را راه اندازی کند – ویزیت دندانپزشکی هشت سال پیش که در آن متوجه شد سرمایه گذاری کمی برای بهبود فضا انجام می شود. از آن زمان ، استارتاپ های بیشتری در حال نوآوری در زمینه مراقبت از دندان هستند و سرمایه گذاری هم در بخش مراقبت شخصی و هم در حرفه وجود دارد ، به ویژه در زمینه هایی مانند ارتودنسی و رزرو نوبت ، که Quip روی آن کار می کند.

بودجه جدید این شرکت را قادر می سازد تا بستر مراقبت شخصی خود را که بیش از 7.5 میلیون کاربر دارد ، مقیاس بندی کرده و آنها را با شبکه ای از بیش از 50،000 متخصص دندانپزشکی متصل کند. همچنین به عمودی جدید وارد می شود ، ردپای جهانی خود را گسترش می دهد و ویژگی های جدیدی را در برنامه تلفن همراه همراه مراقبت از دهان خود ارائه می دهد.

Enever می گوید Quip انتظار می رود در سال 2022 به بیش از 1 میلیون کاربر برنامه برسد. ویژگی های جدید مأموریت این شرکت برای ردیابی عادات دهانی ، مربیگری و نظارت بر سلامت را تکمیل خواهد کرد. سپس اعضا می توانند با بهبود عادات و سلامتی خود امتیاز کسب کرده و آنها را بابت محصولات و تخفیفات Quip و سایر شرکا بازخرید کنند.

Enever همچنین قصد دارد تیم 200 نفره Quip (واقع در نیویورک و سالت لیک سیتی) را تا پایان سال 2022 دو برابر کند.

وی افزود: “ما یک تیم شگفت انگیز و قدرتمند داشتیم که ما را به نقطه ای که در حال حاضر هستیم رسانده است ، و ما مشتاق هستیم که آن را افزایش دهیم و از حمایت بیشتری برای پیش بردن اوضاع برخوردار باشیم.” تماشای تیم باورنکردنی است. در چند سال گذشته ، آنها به اهداف خود رسیدند و چهار خط جدید محصولات مراقبت شخصی را راه اندازی کردند ، در Walmart راه اندازی شدند و به ما کمک کردند تا سودآور شویم. تماشای تیم با وجود همه گیری همه گیر شگفت انگیز بود. “

به گفته این شرکت ، فروش خرده فروشی نسبت به سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش یافته است. محصولات این شرکت علاوه بر ورود به Walmart ، در Target نیز قرار دارند و بیش از 10 هزار مکان خرده فروشی به آن می دهند.

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری ، آرتم ماریچین ، مدیر عامل CSI ، به هیئت مدیره شرکت می پیوندد. او گفت که CSI ، یک استراتژی سرمایه گذاری برای توسعه پایدار محیطی ، به دنبال شرکت هایی است که تأثیر مثبتی بر محیط زیست جهان داشته باشند ، مانند رسیدگی به زباله ، که یکی از جاذبه های Quip بود.

این شرکت تخمین زده است که بیش از 100 میلیون قطعه پلاستیکی یکبار مصرف از طریق بسته بندی کاغذی و برنامه بازیافت محصولات قابل پر شدن از محل دفن زباله خارج شده است. هدف آن رسیدن به بیش از 1 میلیون پوند کاهش یا انحراف پلاستیک در 12 ماه آینده است.

ماریچین همچنین جذب Quip در مقایسه با سایر شرکت های مصرف کننده و توانایی آن برای کارآمد بودن سرمایه و همچنین مصرف کننده محور ، جذب شد ، چیزی که به گفته وی در تجارت مراقبت از دهان و دندان منحصر به فرد بود.

او گفت: “آنها گران نیستند ، اما با کیفیت هستند و نیازها و مشکلات مصرف کننده را برطرف می کنند.” “منشاء سیمون بهبود نتایج مسواک زدن بود – فقط 50 درصد مردم دو بار در روز مسواک می زنند. با این حال ، با ساخت قلم مو ، آنها به کار دیگری که می توانند انجام دهند نگاه کردند و به نخ دندان و دهانشویه کشیدند. نکته قابل توجه این است که مشترکین در حال خرید محصولات دیگر هستند. در حال حاضر Quip در حال گسترش به سایر بخش های دندانپزشکی ، مانند همترازان است ، و این در سایر موارد در تجارت الکترونیکی غیر معمول است. “