دیزنی اواخر امسال Disney+ و Hulu را در یک برنامه ترکیب می کند

دیزنی اواخر امسال Disney+ و Hulu را در یک برنامه ترکیب می کند

در اقدامی قابل توجه توسط دیزنی، این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد که مشتریان آمریکایی در حال دریافت یک برنامه جدید هستند که محتوای دیزنی+ و Hulu را ترکیب می کند.

این شرکت همچنین اعلام کرد که در اواخر سال قیمت سطح بدون آگهی Disney+ را افزایش می دهد.

در طول نتایج سه ماهه دیزنی، مدیرعامل باب ایگر فاش کرد که گزینه جدید استریم اواخر امسال راه اندازی خواهد شد. با این حال، این شرکت همچنین قصد دارد Disney+، Hulu و ESPN+ را به عنوان پلتفرم‌های مستقل نگه دارد.

این خبر پس از از دست دادن چهار میلیون مشترک دیزنی پلاس در سه ماهه دوم سال 2023 منتشر شد. Hulu 200000 مشترک به دست آورد.

این یک پیشرفت منطقی ماست [direct-to-consumer] پیشنهاداتی که فرصت های بیشتری را برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند و در عین حال به مشترکان امکان دسترسی به محتوای قوی تر و کارآمدتر را می دهد که منجر به تعامل بیشتر مخاطبان و در نهایت منجر به تجربه پخش یکپارچه تر می شود.”

بسیاری از ما از زمانی که چاپک، مدیر عامل سابق دیزنی در سپتامبر 2022 به این برنامه اشاره کرد، این اعلامیه را دیدیم.

«در حال حاضر، اگر می‌خواهید از Hulu به ESPN+ به Disney+ بروید، باید از یک برنامه به برنامه دیگر بروید. چاپک سال گذشته به Variety گفت: در آینده، ممکن است اصطکاک کمتری داشته باشیم.

به نظر می رسد که این نیز از گزارشات مبنی بر اینکه دیزنی احتمالاً سهام Comcast در Hulu را خریداری خواهد کرد، پشتیبانی می کند. انتظار می رود دیزنی تا سال 2023 یا 2024 سهام Comcast در Hulu را خریداری کند. در حال حاضر Comcast مالک 33٪ و Disney مالک 66٪ است.

این ادغام به دنبال حرکت های دیگری است که توسط رقبا انجام شده است، مانند Paramount+ که با Showtime ترکیب می شود و همچنین Warner Bros. Discovery سرویس پخش جدید خود را، Max، اعلام می کند که HBO Max و Discovery+ را در یک پلتفرم ادغام می کند.

با این حال، Disney+ برای اشتراک بدون آگهی خود یک افزایش قیمت دیگر نیز دریافت خواهد کرد. هنگامی که استریمر برنامه تبلیغاتی خود را در دسامبر راه اندازی کرد، هزینه لایه پرمیوم آن در مقایسه با 7.99 دلار به 10.99 دلار در ماه افزایش یافت. به زودی، مشترکین مجبور خواهند شد برای دریافت محتوای بدون تبلیغات هزینه بیشتری بپردازند.

ایگر افزود: «تغییرات قیمت‌گذاری که قبلاً انجام داده‌ایم موفقیت‌آمیز بوده است، و ما قصد داریم تا اواخر امسال قیمت بالاتری را برای سطح بدون آگهی خود تعیین کنیم تا ارزش محتوای پیشنهادی ما را بهتر منعکس کند». همانطور که به آینده می نگریم، به بهینه سازی مدل قیمت گذاری خود ادامه می دهیم تا به وفاداری پاداش دهیم و انحراف را کاهش دهیم تا درآمد مشترک را افزایش دهیم و سطح رایگان را افزایش دهیم و باعث رشد مشترکان شویم…