دیزنی و آمازون بر روی دستیار صوتی سفارشی “Hey، Disney!” و انتشار Echo به هتل های Walt Disney World Resort – TechCrunch

آمازون ، برای اولین بار ، دستیار صوتی دیگری را در دستگاه های Echo در دسترس قرار می دهد. این شرکت در رویداد پاییزی خود امروز یک دستیار صوتی جدید با عنوان “Hey، Disney” را معرفی کرد که توسط دیزنی توسعه یافته و بر اساس فناوری الکسا ساخته شده است. این دستیار دارای صدای منحصر به فرد خود و بیش از 1000 تعامل سفارشی برای علاقمندان است که بسیاری از آنها شامل صداهای معتبر شخصیتی و ضبط های اصلی از کتابخانه وسیع دیزنی خواهد بود. مصرف کنندگان قادر خواهند بود از “Hey، Disney” در خانه استفاده کنند ، و در مشارکت گسترده ، دستگاه های Alexa با قابلیت های اضافی “Hey، Disney” نیز از سال آینده در هتل های Disney World Resort در اورلاندو نصب خواهند شد.

هنگام راه اندازی ، “هی ، دیزنی” تجربیات مختلفی را برای طرفداران دیزنی ارائه می دهد ، از جمله جوک ، چیزهای بی اهمیت تعاملی ، تبریک از شخصیت های مورد علاقه دیزنی ، و دسترسی به محیط های صوتی به نام “صداهای صوتی” ، که از فیلم های دیزنی الهام گرفته شده است. همانطور که کاربران با ویژگی های جدید بازی می کنند ، از شخصیت های مورد علاقه دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان و موارد دیگر می شنوند. در همین حال ، تجربه به طور کلی توسط چیزی به نام “همراه جادویی دیزنی” هدایت می شود.

این همراه اساساً نسخه دیزنی از الکسا است ، زیرا این صدای سفارشی است که خود دیزنی برای راهنمایی کاربران در تجربه جدید ایجاد کرده است. در حالی که صدای همراه هنوز فاش نشده است ، ما درک می کنیم که دیزنی از صداپیشه واقعی برای ایجاد صدا استفاده کرده است و صدا “مردانه” خواهد بود. (شاید میکی؟)

اعتبار تصویر: آمازون/دیزنی

از سال آینده ، مهمانانی که در هتل های Walt Disney World Resort اقامت دارند ، Echo Show 5 را در اتاق های خود پیدا می کنند ، که می توانند از آن برای دسترسی به تجربه “Hey، Disney” استفاده کنند. در این حالت ، دستیار می تواند به س questionsالات خاص تری که ممکن است یک بازدید کننده داشته باشد ، پاسخ دهد ، مانند زمان باز شدن پارک ، سریع ترین مسیر به پارک یا محل غذا خوردن. یا می توانند از دستیار برای درخواست خدمات ویژه مهمان استفاده کنند – مانند سفارش حوله اضافی یا غذا از سرویس اتاق. شخصیت های مورد علاقه دیزنی همچنین می توانند در طول روز پیام های شخصی را برای مهمانان پخش کنند.

پس از راه اندازی فناوری دستیار سفارشی Alexa که در اوایل سال جاری اعلام شد ، آمازون با دیزنی روی دستیار صوتی جدید همکاری کرد. این راه حل به سازندگان دستگاه و ارائه دهندگان خدمات اجازه می دهد تا دستیارهای هوشمند خود را متناسب با شخصیت برند و نیازهای مشتری ایجاد کنند. در حالی که خودروساز فیات کرایسلر اتومبیل اولین مشتری دستیار سفارشی الکسا بود ، دیزنی اولین دستیار است که مستقیماً بر روی دستگاه های اکو خود آمازون کار می کند. این راه حل چیزی است که به دیزنی اجازه داد تا به دستیار خود کلمه بیدار (“هی ، دیزنی”) ، صدای متمایز و شخصیت خود را بدهد. همچنین مشتریان را به یک کتابخانه منحصر به فرد از تعاملات متصل می کند ، که اکثر آنها تنها پس از اولین راه اندازی “هی ، دیزنی” در دسترس هستند.

اعتبار تصویر: آمازون/دیزنی

آمازون خاطرنشان می کند که ممکن است چند تعامل وجود داشته باشد که می تواند از یک دستیار به دستیار دیگر منتقل شود. به عنوان مثال ، اگر کسی سعی می کند زنگ ساعت را با گفتن “هی ، دیزنی ، زنگ را متوقف کنید” خاموش کند ، ممکن است اکو به درستی پاسخ دهد – حتی اگر زنگ هشدارها به طور کلی یک عملکرد الکسا باشند. با این حال ، فراتر از چند مورد استفاده ساده ، اکثر تعاملات دیزنی باید توسط دستیار خود دیزنی هدایت شود.

مشارکت در استقرار الکسا نیز یکی دیگر از جنبه های اصلی این توافق جدید بین دو شرکت است.

آمازون در سال 2018 پلتفرم Alexa for Hospitality خود را اعلام کرده بود که توسط Marriott و LEGOLAND Parks پذیرفته شده است. اما توافق دیزنی یک گام بزرگ برای Alexa در زمینه مهمان نوازی است ، زیرا هزاران اتاق را در هتل های Walt Disney World Resort در اورلاندو در بر می گیرد.

آمازون به ما گفت تجربه “هی دیزنی” ارائه شده در استراحتگاه ها با تجربه خانه متفاوت خواهد بود ، زیرا مهمانان نمی توانند وارد حساب های شخصی خود در آمازون شوند و آمازون ضبط های صوتی را برای تعاملات داخل اتاق ذخیره نمی کند. نسخه خانگی “هی ، دیزنی” ، با این حال ، به دستورالعمل های دیگر تجربیات کارگردانی کودک در Alexa پایبند است. این بدان معناست که ابتدا باید رضایت والدین داده شود و مشتریان می توانند ضبط های صوتی خود را با استفاده از داشبوردها و رابط های حریم خصوصی موجود مشاهده و مدیریت کنند.

در همین رابطه ، آمازون همچنین یک استند دیزنی جدید برای صفحه نمایش جدید Echo Show 5 خود راه اندازی کرد.

استند آمازون دیزنی اکو

رویداد سخت افزاری آمازون پاییز 2021