راهنمای انتخاب بهترین پمپ سمپاش شارژی

با کمک ما بهترین پمپ سمپاش شارژی را پیدا کنید

سمپاش کوله پشتی مانند برادر کوچک بهترین پمپ سمپاش شارژی است. ظرفیت مخزن آن یکسان است (4 گالن) اما عمر باتری آنچنان طولانی نیست. با این اوصاف، شما هنوز 4 ساعت مناسب برای هر بار شارژ دریافت می کنید، که اسپری را برای یک پروژه با اندازه متوسط ​​ایده آل می کند. اگر به دنبال بهترین پمپ سمپاش شارژی برای استفاده از سموم دفع آفات بر روی گیاهان خود یا علف‌کش در چمن‌های پشت خود هستید، این می‌تواند الگوی مناسبی برای شما باشد.

بهترین پمپ سمپاش شارژی

مانند سمپاش MY4SONS زیر، سمپاش حرفه ای کوله پشتی Field King یک ابزار بسیار همه کاره است. این دستگاه دارای 4 اتصال نازل مختلف است و می تواند با طیف گسترده ای از محصولات مایع استفاده شود (البته شایان ذکر است که برای استفاده با پودرهای مرطوب کننده در نظر گرفته نشده است).برای آشنایی با بهترین پمپ سمپاش شارژی باید مطالب زیادی را بخوانید.

طراحی آن به اندازه ای محکم است که نشت مشکلی ایجاد نکند، و شامل یک سیستم فیلتر سه گانه است که از گرفتگی جلوگیری می کند و طول عمر دستگاه را تضمین می کند. بدون نیاز به پمپ کردن، پر کردن و استفاده از مدل Field King آسان است، اگرچه، مانند اکثر سمپاش‌های کوله‌پشتی، وقتی پر است، بسیار سنگین است. تسمه‌های شانه‌ای دارای بالشتک هستند و به اندازه کافی راحت هستند، اما این بند فاقد کمربند است، بنابراین کل وزن بسته بر روی پشت شما قرار می‌گیرد. اگرچه این مدل برای مصارف خانگی کاملاً مناسب است، اما اسپری آن به اندازه مدل MY4SONS قدرتمند نیست و آن را برای انجام کارهای بزرگ کمی کمتر مناسب می کند.

مرور

سمپاش کوله پشتی با باتری پترا دارای بزرگترین مخزن در بین مدل های دیگر این لیست است و می تواند تا 6.5 گالن محصول را در خود جای دهد، این مورد را میتوان به عنوان بهترین پمپ سمپاش شارژی نام برد. این و عمر باتری 6 تا 8 ساعته آن را به گزینه ای عالی برای درمان مناطق وسیعی از زمین تبدیل می کند، زیرا می توانید در تمام طول روز بدون توقف (یا پمپاژ) از آن استفاده کنید.

مانند سمپاش Field King، مدل پترا دارای 4 نازل مختلف برای اسپری قابل تنظیم است. شلنگ 100 فوتی فشار بالا جریان قدرتمندی را ارائه می دهد و همچنین درمان فضاهای کوچک یا محدود را بسیار آسان تر می کند.

ممکن است در مورد وزن این ابزار تعجب کنید و حق با شماست – مخزن 6.5 گالنی در صورت پر شدن فوق العاده سنگین است. خوشبختانه، این نباید مانع از استفاده شما از دستگاه شود، زیرا این تنها سمپاش در این لیست است که همراه با یک گاری کوچک نیز ارائه می شود، بنابراین می توانید به جای بلند کردن آن به پشت، آن را به دنبال خود بکشید. چرخ‌ها محکم و بدون لرزش هستند، بنابراین، اگرچه ممکن است کمی ناخوشایند باشد که سمپاش را به دنبال خود بکشید، بعید است که واژگون شود. از طرف دیگر، می توانید سمپاش را در یک مکان بگذارید و از آن شلنگ بلند برای درمان مناطق بزرگتر استفاده کنید.

یکی دیگر از مواردی که ما در مورد مدل پترا دوست داشتیم طراحی آسان تخلیه است که شامل یک درپوش در پایین مخزن است که می توان آن را باز کرد تا هر محصولی که در داخل آن باقی مانده است آزاد شود. این شما را از مبارزه با مخزن برای معکوس کردن و تخلیه آن نجات می دهد، که با توجه به اندازه و وزن آن، می تواند به طور بالقوه شما را غرق در علف کش کند.

برای تطبیق پذیری، قدرت و سهولت استفاده، به سمپاش کوله پشتی مجهز به باتری MY4SONS نگاه نکنید! این بدون شک یکی از بهترین مدل ها برای پوشش مناطق بزرگ است، با ویژگی هایی که از نظر تئوری می تواند نصف زمان مورد نیاز برای درمان همان فضا با سمپاش دستی باشد.

کنترل‌های آسان به شما این امکان را می‌دهند که فشار و سرعت جریان را کنترل کنید و در تنظیمات بالاتر ضربه جدی وارد کنید. باتری طولانی مدت (که با یک بار شارژ تا 8 ساعت انرژی می دهد) همچنین نیاز به توقف و پمپاژ را از بین می برد و در زمان اسپری کردن مناطق بزرگ هم در زمان و هم انرژی شما صرفه جویی می کند. این ابزار محکم همچنین به ظاهر ضد نشت است (یک شکایت رایج در سایر مدل های سمپاش کوله پشتی). باید بدانید که اگر بتوانید بهترین پمپ سمپاش شارژی را که متناسب با کار شما است را پیدا کنید، برد بزرگی کرده اید.

 

یکی دیگر از مزایای سمپاش کوله پشتی MY4SONS تطبیق پذیری آن است، زیرا این ابزار تقریباً با هر محصول مایع قابل استفاده است. حشره کش، علف کش، ضدعفونی کننده یا آب بند بتن؛ هر شغلی که باشد، MY4SONS پشت شماست! همچنین دارای مجموعه گسترده ای از نازل های مختلف است تا بتوانید بسته به نوع درمان اسپری را تنظیم کنید.

طراحی بصری و بادوام این مخزن را به آسانی پر می‌کند و دارای فیلتر صفحه نمایش داخلی برای جلوگیری از آلودگی و توده‌ها است. دسترسی به کلید روشن/خاموش حتی در هنگام استفاده آسان است و تسمه های شانه و مهار آن برای حداکثر راحتی پوشیده شده است.

با این حال، مانند تمام سمپاش های 4 گالن دیگر، این یک ابزار سنگین است که حتی در صورت خالی بودن نیز سنگین است. وقتی پر می شود، آنقدر سنگین می شود که برخی در بلند کردن آن با مشکل مواجه می شوند، چه رسد به حمل آن در طول مدت کار اسپری. و بند‌های شانه‌ای، در حالی که به‌خوبی روکش شده‌اند، کمی در سمت کوتاه قرار دارند، که به راحتی حمل آن کمک زیادی نمی‌کند.