راه اندازی هوش مصنوعی Sorcero 10 میلیون دلار برای پلتفرم هوش زبانی – TechCrunch تأمین می کند

سورسرو پنجشنبه اعلام کرد که یک سری سرمایه 10 میلیون دلاری برای ادامه مقیاس پلت فرم اطلاعات پزشکی و فنی خود ارائه می دهد.

آخرین دور تامین مالی در حالی صورت می گیرد که این شرکت با دفتر مرکزی در واشنگتن دی سی و کمبریج ماساچوست شاهد افزایش تقاضا برای تجزیه و تحلیل های پیشرفته خود از شرکت های علوم زیستی و فنی است. پلتفرم پردازش زبان طبیعی Sorcero ، یافتن پاسخ سوالات متخصصان موضوعی را برای تصمیم گیری بهتر آسان می کند.

CityRock Venture Partners ، صندوق رشد H/L Ventures ، این دور را رهبری کرد و با سرمایه گذاران جدید Harmonix Fund ، Rackhouse ، Mighty Capital و Leawood VC و همچنین سرمایه گذاران فعلی ، Castor Ventures و WorldQuant Ventures به آن پیوستند. این سرمایه گذاری جدید از زمان تأسیس آن در سال 2018 مجموعاً 15.7 میلیون دلار به Sorcero کمک می کند.

قبل از شروع Sorcero ، دیپانویتا داس ، بنیانگذار و مدیرعامل ، به TechCrunch گفت که در سیاست عمومی کار می کند ، مکانی که محتوای علمی مفید است ، اما اغلب منبع سردرگمی و بار است. او فکر کرد که باید راه م effectiveثرتری برای تصمیم گیری بهتر در سراسر زنجیره ارزش مراقبت های بهداشتی وجود داشته باشد. در آن زمان بود که او با بنیانگذاران والتر بندر و ریچارد گریوز ملاقات کرد و شرکت را راه اندازی کرد.

داس گفت: “همه چیز در خدمت متخصصان موضوعی است که سریعتر ، بهتر و کمتر مستعد خطا هستند.” “پیشرفت یادگیری عمیق با دقت ، شفافیت زیادی را اضافه می کند. ما توسط امور علمی و تیم های نظارتی مورد استفاده قرار می گیریم که وظیفه آنها جمع آوری داده های علمی و ارتباط موثر آنها با ذینفعان مختلف است. “

کل بازار قابل آدرس دهی برای هوش زبانی بزرگ است – Das آن را 42 میلیارد دلار فقط برای بخش علوم زیستی تخمین زده است. وی افزود: با توجه به تقاضا ، بنیانگذاران شاهد رشد 324 درصدی شرکت از سال 2020 بوده اند.

بالا بردن سری A این شرکت را قادر می سازد تا در بخش علوم زیستی به مشتریان بیشتری خدمات ارائه دهد. این شرکت روی استعدادها هم در زمینه مهندسی و هم در بخش تجاری سرمایه گذاری خواهد کرد. همچنین برخی از بودجه را برای استراتژی Sorcero به بازار اختصاص می دهد تا پس از موارد دیگر استفاده شود.

در 12 تا 18 ماه آینده ، تمرکز زیادی برای این شرکت خواهد بود که به تناسب بازار محصول در امور پزشکی و فضای نظارتی و بستن مشارکت های جدید بپردازد.

الیور لیبی ، شریک در CityRock Venture Partners ، گفت که پلت فرم Sorcero “راه حل های هوش مصنوعی را برای شرکت هایی فراهم می کند” که به طور سنتی با فناوری های هوش مصنوعی مشکلاتی پیدا کرده اند ، زیرا سعی می کنند مجموعه داده هایی را که از قبل موجود است به منظور تجزیه و تحلیل م effectivelyثر در بالا ادغام کنند. از آن.

او گفت که Sorcero به جای ساختن فناوری و اتصالات سفارشی ، “آن را متحول می کند ، زمان را کاهش می دهد و دقت را افزایش می دهد” و اگر آینده هوش مصنوعی باشد ، به یک مترجم جهانی نیاز دارد که همه چیز را وصل کند.

لیبی افزود: “یکی از ویژگی های بارز در پاسخ به COVID این بود که جامعه علمی چقدر سریع مجبور شد کارهای انقلابی انجام دهد.” زمان واکسیناسیون تقریباً معجزه علم مدرن بود. یکی از اولین کارهایی که آنها انجام دادند ، ردیابی منابع پزشکی و تبدیل آنها به یک قلاب برای شرکت های دارویی بود. هیچ موردی برای استفاده از Sorcero بهتر از COVID وجود نداشت. “