رویدادهای زنده TechCrunch، اما یک پادکست

TechCrunch Live در چند ماه گذشته نمایش های شگفت انگیزی داشت. میدونم ادامه دادن سخته هر چهارشنبه، ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت محلی، این رویداد زنده شامل بنیانگذاران و سرمایه گذاران برتر است که در مورد مسائلی که در حال حاضر صنایع خود با آن مواجه هستند صحبت می کنند. مصاحبه ها توسط ویراستاران برتر TechCrunch (و من) انجام می شود. اگر نمی‌توانید برنامه‌های زنده بسازید، آن‌ها در YouTube برای مشاهده و پادکست‌های تعبیه‌شده در اینجا در دسترس هستند.

من دوست دارم که شما رویدادها را به صورت زنده تماشا کنید. می توانید برای نمایش این هفته از اینجا ثبت نام کنید.

شناسایی و شناسایی یک معامله خوب

مصاحبه امروز توسط TechCrunch Global Managing Editor انجام شد. اینگرید لوندن. اینگرید با او صحبت کرد ریک سانگ، یکی از بنیانگذاران پرسونا، که مجموعه بزرگی از راه حل های تأیید هویت را برای رسیدگی به موضوع رو به رشد کلاهبرداری هویت ساخته و ارائه می دهد. پیوستن به ریک است مارک گلدبرگ از Index Ventures، شرکتی که حرکتی پیش‌بینی‌آمیز برای شناسایی و حمایت از Persona انجام داد.

مارک و ریک با ما در مورد:

 • چگونه Persona با تأیید هوش مصنوعی و اعتماد آنلاین همگام می شود
 • چگونه Index Ventures بر موج رشد استارت آپ سوار می شود
 • و مسائل منحصر به فرد و پیچیده ای که با هوش مصنوعی به ذهن عموم می رسد

چگونه Cambrian BioPharma در حال اختراع مجدد دارو و شرکت داروسازی است

مت برنز صحبت کرد جیمز پیر، یکی از بنیانگذاران کامبرین بیوفارما، و ماریانا سانکو، بنیانگذار و شریک در سرمایه گذاری های آینده. Cambrian BioPharma یک استارت آپ دارویی جدید با رویکردی انقلابی برای توسعه و مدیریت بیماری های مرتبط با افزایش سن است.

چیزی که ما بیشتر به آن علاقه مندیم این است که چگونه تیم اجرایی کامبرین استعدادهای برتر را جذب و حفظ می کند. (اسپویلر: آنها در مقایسه با شرکت‌های دارویی سنتی، مقدار زیادی سهام به آنها می‌دهند.)

جیمز و ماریانا با ما در مورد:

 • توسعه روش های درمانی برای ضد پیری به روشی که با ساختار نظارتی موجود کار کند
 • چگونه جیمز و مریانا “مسئله ریاضی سرمایه گذاری مخاطره آمیز” را حل می کنند
 • اما ابتدا در مورد انتقال تحقیقات از دانشگاه به دنیای واقعی و مبارزه با تصورات غلط و واژه‌های پر سر و صدا در مورد بیوتکنولوژی طول عمر صحبت کردیم.

چه کسی بازی طولانی را در edtech انجام می دهد؟

مصاحبه امروز توسط خبرنگار ارشد TechCrunch و کارشناس edtech انجام شد. ناتاشا ماسکریناس. ناتاشا صحبت کرد سام چوداریبنیانگذار ClassDojo، که هشت سال وقت صرف ساخت اپلیکیشن مصرف کننده edtech کرد که بر کلاس های درس دانش آموزان تمرکز دارد، قبل از معرفی یک مدل درآمد رسمی. پیوستن به سام سرمایه گذار اوست کریس فارمر، بنیانگذار و مدیر عامل SignalFire، یک شرکت سرمایه گذاری اولیه که اخیراً 900 میلیون دلار از چهار صندوق جدید جمع آوری کرده است.

سم و کریس با ما در مورد:

 • سم چگونه بازی طولانی را در edtech انجام داد و اگر مجبور بود دوباره آن را تکرار کند چه کاری متفاوت انجام می داد.
 • چرا SignalFire برای حرکت در فضای edtech، به ویژه ارتباط بین بچه ها و مصرف کنندگان انتخاب کرد
 • کریس سرمایه گذاری در شرکت هایی را که عجله ای برای کسب درآمد ندارند چگونه می بیند
 • “مزیت خارجی” و تنش آن با دانش خودی

مدیریت عدم قطعیت با هابی و سرمایه الهام گرفته شده

مت برنز صحبت کرد برین مک نالتی روجاس، او یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Habi است، استارت آپ املاک و مستغلات داغ از کلمبیا که سال گذشته به وضعیت تک شاخ رسید. برین هابی را تأسیس کرد تا ابزارهای مدرن خرید خانه را برای خریداران خانه های طبقه پایین و متوسط ​​در کشور خود کلمبیا بیاورد. اکنون، با ارزشی بیش از 1 میلیارد دلار، حبی یک بازیگر جدی در بازار خرید خانه LatAm است که در آن اکثر خانه‌های برای فروش به صورت آنلاین فهرست نشده‌اند. مارک باتسیان، یکی از بنیانگذاران و شریک در Inspired Capital، در این گفتگو به Brynne می پیوندد.

برین و مارک با ما در مورد:

 • رشد حبی و چگونگی کار با سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده
 • چگونه برین اعتماد به نفس تیمش را در یک دوره عدم اطمینان ایجاد کرد
 • ارزش شفافیت و آسیب پذیری به اشتراک گذاری
 • و توصیه به بنیانگذارانی که در بازار امروز رشد می کنند

نوآوری هوش مصنوعی برای لقاح آزمایشگاهی با Root Ventures و Oma Fertility

مصاحبه امروز توسط نیشا تامبهویرایشگر TechCrunch’s Startup Battlefield که همچنین تا حد زیادی مسئول صدها استارتاپی است که در TechCrunch Disrupt راه اندازی و نمایش داده می شوند. اما او به دلیل تجربه شخصی اش با IVF امروز اینجاست. Neesha با Kiran Joshi بنیانگذار Oma Robotics و Root Ventures Partner صحبت کرد کریسی مایر. برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان باروری دیگر، Oma بر ناباروری مردان تمرکز دارد و امروز ما در مورد چند چیز خواهیم شنید:

 • تجربه Oma Fertility ساخت یک شرکت در مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر جهانی
 • چگونه Root به سرمایه گذاری های اولیه مجازی پرش کرد، که اکنون یک هنجار جدید است
 • و چگونه بنیانگذاران می توانند داستان خود را بسازند و در یک بازار شلوغ برجسته شوند