سرویس جدید 1Password به کسب و کارها اجازه می دهد تا به سرعت کلیدهای عبور را بپذیرند

مدیر رمز عبور 1Password امروز سرویس جدیدی به نام Passage by 1Password را راه‌اندازی کرد که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد بدون نیاز به حفظ زیرساخت امنیتی خود، احراز هویت رمز عبور را در برنامه‌ها و وب‌سایت‌های خود ایجاد کنند.

انتشار سیگنال 1Password را فراتر از مدیریت اعتبار و به فضای مدیریت دسترسی به هویت مشتری گسترش می دهد. اما همچنین در روند است. اپل پشتیبانی از کلید عبور را در ماه سپتامبر به iOS معرفی کرد تا آیفون‌ها را قادر سازد به عنوان ابزار ورود به سیستم برای هر وب‌سایت یا برنامه سازگاری عمل کنند. PayPal در ماه اکتبر از کلیدهای عبور در iOS پشتیبانی کرد، در حالی که شرکت های دیگری مانند Google، Shopify، Kayak و DocuSign نیز پشتیبانی را معرفی کردند.

جف، مدیرعامل 1Password گفت: «جایگزینی گذرواژه‌ها از اوایل دهه 2000 پیش‌بینی می‌شد، اما اکنون همه پلتفرم‌های اصلی – مایکروسافت، اپل، گوگل و غیره – به همراه 1Password و دیگران به اتحاد FIDO پیوسته‌اند تا چشم‌انداز بدون رمز عبور را به واقعیت تبدیل کنند.» شاینر در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت. (اتحاد FIDO، نهاد حاکم در صنعت برای احراز هویت، وظیفه تعریف مشخصات کلیدهای عبور را بر عهده دارد.) “با راه اندازی Passage by 1Password، هدف ما این است که با ایجاد امکان پذیرش آسان این فناوری به توسعه دهندگان و کسب و کارها ورود به سیستم رمز عبور را در محصولات خود پیاده سازی کنند. خدمات.”

به نظر شاینر در مورد برتری کلیدهای عبور، این درست است که فناوری – یک راه حل ورود مبتنی بر بیومتریک – بسیار امن تر از رمزهای عبور به طور کلی است. همانطور که Jess Weatherbed از The Verge خاطرنشان می کند، کلیدهای عبور می توانند جایگزین گذرواژه ها و سیستم های تأییدی مانند احراز هویت دو مرحله ای یا تأیید صحت پیامک شوند و محافظت بهتری در برابر حملات هک و فیشینگ ایجاد کنند زیرا هیچ ورود ثابت یا کد ارسال شده ای برای سرقت وجود ندارد.

همچنین استفاده از آنها نسبت به گذرواژه‌ها آسان‌تر است – مسلماً. تحقیقات اتحادیه FIDO نشان می‌دهد که 58 درصد از مصرف‌کنندگان آمریکایی به دلیل مشکل در مدیریت رمز عبور، سبد خرید را رها کرده و خرید خود را متوقف کرده‌اند. 1 رمز عبور خود است تحقیقات نشان می دهد که 75 درصد از مردم به جای رمز عبور از کلیدهای عبور استفاده می کنند.

سرویس جدید 1Password به کسب و کارها اجازه می دهد تا به سرعت کلیدهای عبور را بپذیرند

Passkey Flex.

Passage by 1Password شامل دو محصول است: Passkey Complete و Passkey Flex. Complete به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تجربه‌های کاربری رمز عبور ایجاد کنند که در پلتفرم‌هایی از جمله iOS، Android، MacOS و Windows کار می‌کند. در مورد Flex، به مشتریان این امکان را می دهد که راه حل های رمز عبور را در طول زمان پیاده سازی کنند، در حالی که تیم های پشتیبانی مشتری خود را آموزش می دهند و راه حل ها را با سیستم های مدیریت هویت موجود خود یکپارچه می کنند.

Passkey Complete و Passkey Flex برای حداکثر 1000 کاربر فعال ماهانه رایگان هستند. بالاتر از آن، شرکت ها به ازای استفاده پرداخت می کنند. اشتراک 1Password برای استفاده از Passage لازم نیست.

در پاسخ به سوالی در مورد اینکه شاینر چگونه Passage را در سبد محصولات گسترده تر 1Password می بیند، گفت که معتقد است که این یک “توسعه طبیعی” و همچنین راهی به سوی توسعه است – درست بیش از یک سال پس از جمع آوری 620 میلیون دلاری این شرکت در دور سری C با ارزش 6.8 میلیارد دلار است. به گفته شاینر، در زمان جمع‌آوری کمک مالی، 1Password موفقیت خود را با ادامه کار از راه دور و ترکیبی و پذیرش سریع برنامه‌های ابری، که هر دو روند با حرکت گسترده‌تر به سمت کلیدهای عبور هماهنگ بودند، مدیون بود.

کلمه عبورشینر گفت: چشم انداز همیشه ساختن آینده دیجیتالی امن تر و ساده تر برای همه بوده است و ما این کار را با رویکردی انسان محور به امنیت انجام می دهیم تا کسب و کارها، افراد و توسعه دهندگان بتوانند بدون زحمت از خصوصی ترین اطلاعات خود محافظت کنند. «عبور 1 رمز عبور توسعه دهندگان را در طیف وسیعی از کسب و کارها قادر می سازد تجربیات ورود با کلید عبور را در پروژه های خود با چند خط کد ادغام کنند… ما اکنون در حال عرضه هستیم و علاقه اولیه زیادی به راه حل های خود مشاهده کرده ایم و هزاران توسعه دهنده ثبت نام کرده اند تا آن را در ابتدای راه امتحان کنند. مراحل.”

1 رمز عبور

کلید عبور کامل شد.

1Password که فهرستی از وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها و خدماتی را ارائه می‌دهد که قبلاً به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از کلیدهای عبور وارد سیستم شوند، مانند رقبایی مانند Dashlane از فناوری در سمت مصرف‌کننده حمایت می‌کند. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که از 6 ژوئن، هر کسی که یک حساب کاربری 1Password داشته باشد، می‌تواند رمز عبور خود را ذخیره و مدیریت کند، و 1Password اجازه داده است. کاربران خود را جایگزین کنند رمز عبور اصلی با یک رمز عبور

شینر ادامه داد: “توانایی حذف کامل رمز عبور و اصطکاک همراه با آن، به سرعت به یک مزیت رقابتی برای آن دسته از کاربران اولیه تبدیل خواهد شد.” هنگامی که یک مزیت امنیتی، یک مزیت تجاری و یک مزیت استفاده وجود دارد، این چیزی است که واقعاً به پیشبرد پذیرش رمز عبور برای یک بخش خاص کمک می کند … ما این را به عنوان یک برد-برد هم برای کسب و کارها و هم برای مشتریان آنها می بینیم، و این چیزی است که ما می کنیم. برای حمایت و ایجاد یک واقعیت هیجان‌زده هستم.»