سولانیوم و توکن Slim چیست ؟

برای اطلاع از سود حاصل از استیک و جزئیات میتوانید از وارد سایت سولانیوم شوید. اگر ماه بخواهیم که سود ۱۰ تا ۱۰۰ درصدی از SOL کسب کنیم. در این هفته، SOL حدود ۹۰ درصد افزایش یافت و با حمایت میانگین متحرک (MA) 200 روزه در ۲۴٫۵۰ دلار، قبل از پایان ماه به ۴۰ دلار رسید. روند قیمت SOL در هفته اول آگوست، به حرکت بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ادامه داد و پس از رسیدن به بالای ۴۰ دلار، توانست که به بالاترین سطح ۴۵ دلاری برسد. سولانا به یکی از پرکاربردترین بلاکچین ها برای اجرای قراردادهای هوشمند در این صنعت تبدیل شده است.

نحوه خرید ارز سولانیوم

توکن Step Finance صفحه اول سولانا، و مسئول تجسم، تجزیه و تحلیل، اجرا و تجمیع معاملات در یک مکان برای همه قراردادهای سولانا است. همچنین قابلیت هایی مانند صرافی غیرمتمرکز (DEX) دارد که با هسته صرافی شماره یک اکوسیستم سولانا، یعنی SERUM کار میکند. در این مقاله نگاهی عمیق به اکوسیستم کریپتویی سولانیوم خواهیم داشت، توکن داخلی آن یعنی اسلیم و توکن حاکمیتی XSLIM را بررسی خواهیم کرد. یعنی جایزه افرادی که مقدار توکن کمی دارند ولی مدت زمان بیشتری آن را استیک میکند، نسبت به افرادی که توکن زیادی دارند ولی مدت کوتاهتری آن را استیک میکنند، یکسان است.

فاصله کاشت بذر: فاصله کاشت بذر بین 40 تا 60 سانتیمتر است.

بادمجان را بیشتر از طریق نشاء کشت میکنند، برای این منظور در اواخر فصل زمستان بذر بادمجان را در سینی نشاء، خزانه یا گلدان بکارید و سپس روی آن را با لایه نازکی از خاک نرم و کود بپوشانید. علاوه بر خصوصیات فوق، مقیاس پذیری بالای این بلاکچین بینظیر است و برای مقیاس پذیری نیاز به راه حل های دو لایه یا چند لایه نیست. زمانیکه استخرهای سولانیوم تکمیل شد، بازار در این صرافی شکل می گیرد و بدون نیاز به کسب اجازه از سروم، معاملات آن آغاز می شود. قطر بادمجان به حدود 7 سانتیمتر میرسد که از آن در آشپزی، تهیه ترشی و … فاصله کاشت بذر: فاصله کاشت بذر بین 40 تا 60 سانتیمتر است. ارتفاع: ارتفاع این گیاه به 60 سانتیمتر و بیشتر نیز میرسد.

۵ درصد به مشاوران میرسد و ۲۵ درصد در رزرو شرکت باقی میماند. در ۲۴ ساعت گذشته، Arweave 5.61 درصد رشد داشت. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت Mango Markets 13.56 درصد کاهش داشت. 🔰 فروش خصوصی 1 : ١۵ درصد : ٢٠ درصد آن هنگام لیست شدن آزاد میشود باقی آن به صورت هر ماه ۲۰ درصد آزاد میشود. 🔰 تیم : ۲۰ درصد : برای شش ماه قفل و بعد از آن هر ماه ۱۰ درصد آزادساز میشود. 🔰 نقدینگی : ۱۵ درصد : کاملا آزاد میشود. 🔰 خزانه : ۲۵ درصد : به مدت یکسال قفل میشود. 🔰 فروش عمومی : ۵ درصد : کاملاً آزاد میشود. درصد ثابتی از هزینه تراکنشها در استخرهای نقدینگی سولانیوم، به دارندگان توکن های XSLIM و خزانه حاکمیتی می رسد.

شرکت Mango قصد دارد که ترکیبی از نقدینگی و سودمندی CeFi و نوآوری DeFi را با هزینه ارزانتر به کاربران ارائه دهد. برگهای سبز رنگ، پنجهای مانند و بزرگی با شیارهای ظریف دارد. همچنین تیم توسعه دهنده آن از متخصصان نرمافزاری تشکیل شده که اعضاء شرکت های بزرگی مانند گوگل، مایکروسافت، توییتر و دیگر اسامی بزرگ در این حوزه بوده اند. بعد از آن با مکانیزم اجماع اثبات سهام ادغام شد تا تعادلی بین امنیت، توان عملیاتی و مقیاسپذیری فراهم شود. سپس این ویژگی با مدل توافق اثبات سهام (POS) ترکیب شد تا امنیت، توان خروجی و مقیاس پذیری بلاک چین سولانا را افزایش دهد. همچنین میتوانند با استیک کردن توکن اسلیم و بدست اوردن توکن حاکمیتی XSLIM، در سازوکار حاکمیتی سولانیوم مشارکت داشته باشند.

قیمت ارز دیجیتال سولانیوماصلی ترین کاربرد این توکن استیک کردن آن است. عملکرد اصلی این پلتفرم، استخرهای سولانیوم خواهد بود. همه کیف پولهای اصلی سولانا پشتیبانی میشوند. 🎁 قابلیت استیک : دارد از توکنهای این پروژه که SLIM نام دارد برای استیک کردن نیز استفاده میشود که حداکثر برای دوره های یکساله قابل استیک کردن هستند سولانیوم از طریق مدیریت کیف پول درون خطی از کیف پولهای متصل را پشتیبانی میکند. دارندگان این توکن میتوانند سهمی از هزینه های تراکنش در پلتفرم دریافت کنند و شانس شرکت کردن در ایردراپ ها (AIR DROP) را نیز دارند. از همه مهمتر اینکه تیم سولانا با افراد سرشناسی که در شرکتهایی مانند گوگل، توییتر، مایکروسافت و.. با هزینه معاملات ارزان قیمت سولانا، روشها ممکن است به افزایش منظم درآمد کاربران منجر شود.

مانند اکثر توکنهای سولانا، تنها نکته بد این توکن، تورم آن در ماه اخیر است. در استخرهای سولانیوم ، هرکسی که کیف پول سولانا دارد می تواند یک استخر برای توزیع توکن SPL ایجاد کند و یک رابط کاربری آسان برای استفاده ارائه شده ، کاربران می توانند تنها با چند کلیک استخر خود را تنظیم کنند. مشخصات گیاهی بادمجان سفید سولانیوم: بادمجان سفید سولانیوم همانطور که از نامش پیداست گونهای بادمجان به رنگ سفید است که ظاهر تخممرغی شکل و گردی دارد که پوست آن صاف است. لانچپدهای کریپتو قصد دارند تا تصویر مطلوبی از پروژهها نشان بدهند، بنابراین پروژههای جدید و قابل اعتماد را تشویق و به جمعآوری سرمایه غیرمتمرکز عمومی کمک میکنند، همچنین بازده سرمایهگذاری (ROI) بالایی را برای سرمایهگذاران اولیه فراهم میکنند.

سولانیوم ارز دیجیتال

برای مثال توکن اسلیم در عرضه عمومی خود قیمت اولیه 0.2 دلاری داشت. برای شرکت در فروش عمومی ، 3 روز به دارندگان بلیط برنده فرصت داده شد تا هویت خود را تأیید کنند. برداشت این گیاه نیز کار چندان سختی نیست کافی است میوه گیاه را با دست خود بگیرید و بکشید تا از شاخه جدا شود یا با استفاده از چاقو آن را از شاخه علفی گیاه جدا کنید. نرخ تراکنش بر ثانیه یا همان TPS سولانا برابر با ۵۰ هزار است. علاوه بر این، صرافی سروم برخی از سریعترین نرخهای تراکنش و کارمزدهای کمتر از ۰.۰۰۰۰۱ دلار را ارائه میدهد.

با شما سخن خواهیم گفت.سولانا یکی سریعترین بلاک چینهای جهان به حساب میآید که میتواند در ثانیه ۵۰ هزار تراکنش را اجرا کند. این پلتفرم با مدیریت کیف پول درون خط هر کیف پول متصل را میتواند اضافه کند. 10- روی گزینه Log In with Telegram بزنید تا ربات پروژه به اکانت تلگرام شما متصل شود. همچنین صرافی غیرمتمرکزش را محک می زنیم و در مورد استیک کردن، استخرهای نقدینگی، ساز و کار حکومتی و سکوی پرتاب سولانیوم با شما سخن خواهیم گفت. با این کار به ربات اجازه میدهید تا به شما در تلگرام پیام بدهد. کار لانچ پدها قرار دادن پروژههای جدید و در حال توسعه در مقابل سرمایهگذاران است.