شرکت مشاوره Krebs Stamos Group شش کارمند خود را اخراج کرد

TechCrunch دریافته است که یک شرکت مشاوره که توسط دو کهنه سرباز معروف امنیت سایبری تأسیس و اداره می شود، هفته گذشته شش نفر را اخراج کرد.

گروه کربس استاموس در سال 2021 توسط الکس استاموس، افسر ارشد امنیتی سابق فیس بوک و کریس کربس، مدیر سابق آژانس امنیت سایبری و زیرساخت ایالات متحده تاسیس شد که معروف بود با توئیت رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ از کار برکنار شد.

در سومین سال فعالیت خود، شاهد تغییری در نیاز مشتریان خود بوده ایم. به عنوان یک شرکت، سازگاری با این تغییرات برای ما ضروری است و در نتیجه مجبور شدیم شش نفر از اعضای تیم خود را رها کنیم. استاموس در بیانیه ای به TechCrunch گفت: ما از تلاش و فداکاری آنها بی نهایت سپاسگزاریم و متعهد هستیم که از آنها در هنگام انتقال به نقش های جدید حمایت کنیم. “ما مشتاق آینده هستیم و به ماموریت خود برای تامین امنیت برخی از مهم ترین شرکت های جهان ادامه می دهیم.”

طبق نسخه آرشیو شده وب سایت، این شرکت در ماه آوریل 18 کارمند – از جمله بنیانگذاران – داشت. در روز پنجشنبه، سایت فقط 14 عضو تیم را نشان می دهد.

اخراج کارکنان در یک شرکت مشاوره نسبتاً کوچک بار دیگر نشان می‌دهد که صنعت امنیت سایبری از این رشته به ظاهر بی‌پایان اخراج در شرکت‌های فناوری مصون نیست. در 3 می، شرکت امنیت سایبری بیشاپ فاکس، تنها چند روز پس از برگزاری یک مهمانی در RSA، یکی از بزرگترین کنفرانس‌های امنیت سایبری جهان، حدود 50 کارمند را اخراج کرد. سال گذشته، Patreon پنج نفر از تیم امنیت سایبری خود را اخراج کرد.

اخراج کارکنان برای برخی غافلگیرکننده بود.

یکی از کارمندان سابق به TechCrunch گفت: “این برای همه شوک بود، می دانم که وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم.” فکر می‌کردم کار زیادی در راه است.»

سال گذشته، (ISC)²، یک انجمن غیرانتفاعی برای “رهبران امنیت اطلاعات” پیش بینی کرد که امنیت سایبری با موج اخراج های گسترده در امان خواهد ماند، زیرا تیم های امنیت سایبری “کمترین آسیب را از کاهش کارکنان خواهند داشت، زیرا سازمان ها افزایش سایبری را پیش بینی می کنند. تهدیدات در سال 2023.

تهدیدها ادامه دارد، اما اخراج ها نیز ادامه دارد.


آیا اطلاعاتی در مورد اخراج در سایر شرکت های امنیت سایبری دارید؟ می‌توانید با Lorenzo Franceschi-Bicchierai به‌طور ایمن از طریق Signal به شماره 1 917 257 1382 +1 یا از طریق Wickr، Telegram and Wire @lorenzofb یا ایمیل [email protected] تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق TechCrunch تماس بگیرید SecureDrop.