غروب نور روز و سال تمرکز متا

سلام، و به Equity، پادکستی در مورد کسب و کار استارت آپ ها، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

مری ان و الکس این هفته یک دوتایی پویا بودند که با طوفانی از اخبار فناوری، به‌روزرسانی‌های استارت‌آپ و سؤالاتی مواجه شدند که بیش از صدها میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خطرپذیر باقی مانده است.

این چیزی است که نمایش امروز وارد آن شد:

  • حامیان جذاب مات و آینده خرید آنلاین: Mary Ann یک سری A بسیار جالب را برای Checkmate پوشش داد، استارت آپی که نه تنها در اپ استور رقابتی، بلکه در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دور و دراز هم پای واقعی خود را نشان داده است.
  • IPO Cava بازار عرضه اولیه سهام را نجات نمی دهد، اما می تواند به همان اندازه کمک کند: الکس به قدری از IPO محروم است که در حال برقراری ارتباط بین هر چیزی که فایل می‌کند و بازار راه‌اندازی است. این بار حتی آنقدر هم زیاد نیست!
  • Daylight آن را ترک می‌کند: از دسته «غافلگیرکننده نیست» پایان Daylight است، یک نئوبانک با هدف بازار LGBTQ+ که مدتی است با مشکل مواجه بوده است. این سوال را ایجاد کرد نئوبانک هایی با مضمون می خواهند آن را بسازند?
  • اخراج، اخراج، اخراج: Soundcloud کارکنان را برای رسیدن به سودآوری کاهش می دهد که ما می توانیم آن را درک کنیم. متا کارکنان خود را کاهش می دهد زیرا، خوب، می خواهد سرمایه خود را برای خرید سهام بیشتر حفظ کند؟
  • دور سرمایه گذاری عظیم Anthropic و چه کسی برنده جنگ هوش مصنوعی است؟ چه زمانی 450 میلیون دلار آنقدر پول نیست؟ زمانی که در حال ساخت مدل‌های پایه هوش مصنوعی هستید که OpenAI و سایرین را درگیر می‌کنند. همچنین در این بخش: استعاره های جنگ سرد.

و با آن، ما به تعطیلات آخر هفته اینجا در ایالات متحده می رویم، بنابراین سهام سه شنبه آینده باز خواهد گشت.

برای رونوشت قسمت ها و موارد دیگر، به وب سایت Simplecast Equity بروید.

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 7:00 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در پادکست های اپل، ابری، اسپاتیفای و همه بازیگران مشترک ما شوید. TechCrunch همچنین یک نمایش عالی در مورد رمزنگاری دارد، برنامه‌ای که با بنیان‌گذاران مصاحبه می‌کند، نمایشی که جزئیات چگونگی جمع‌آوری داستان‌های ما و موارد دیگر را ارائه می‌کند!