فروش بیمه سخت است، اما این خبر بدی برای insurtechs نیست

فروش بیمه سخت است، اما این خبر بدی برای insurtechs نیست

دبلیو
به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch+ الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

کاملا خرج کردم اخیراً مدتی است که به جدیدترین های insurtech نگاه می کنیم. چیزی که در مورد بزرگنمایی یک بخش عالی است این است که چیزهایی می شنوم که انتظارش را نداشتم. صحبت با سرمایه گذاران همچنین به من کمک کرد تا برخی از شهودم را در مورد موضوعاتی مانند تنوع پول نقد و M&A تایید کنم. – آنا

روبروی Insurtech: B2B در مقابل B2C

هنگامی که اخیراً برای آخرین نظرسنجی بیمه فناوری خود با سرمایه گذاران تماس گرفتم، کنجکاو شدم بدانم که اقتصاد چگونه بر تصمیمات خرید بیمه تأثیر می گذارد و آیا این امر باعث می شود شرکت های B2B برای VCها جذاب تر از همتایان B2C خود باشند.

استدلال من این بود که تورم ممکن است به قدری بر بودجه خانواده تاثیر بگذارد که ممکن است تصمیم بگیرند هزینه‌هایی مانند بیمه را کاهش دهند. شاید بهترین تماس نباشد، اما اگر غذا یا بیمه بهتر باشد، انتخاب آسان‌تر می‌شود.

در حالی که کسب‌وکارها به دنبال کاهش هزینه‌ها بوده‌اند، به‌خصوص برای خطراتی که بیشتر در معرض آن هستند، کمتر از بیمه چشم‌پوشی می‌کنند. برای استارت‌آپ‌های insurtech، این محیطی را ایجاد می‌کند که در آن فروش محصولات B2B نسبت به محصولات B2C آسان‌تر است. اما آیا واقعاً چنین است؟

طبق معمول، معلوم می شود که پاسخ پیچیده تر از یک بله یا نه ساده است – اما همچنین جالب تر است.