فروش زودهنگام TechCrunch Disrupt امروز به پایان می رسد

فروش زودهنگام TechCrunch Disrupt امروز به پایان می رسد

همه چیز به این خلاصه می‌شود، آخرین روز فروش زودهنگام TechCrunch Disrupt 2023. ما اینجا نیستیم که قضاوت کنیم. ما اینجا هستیم تا به شما یادآوری کنیم که اهمال کاری نه دوست شماست و نه با کیف پول شما مهربان است.

آخرین روز برای اولین بار به TechCrunch Disrupt 2023 راه پیدا می کنید

آخرین فرصت شما برای صرفه جویی تا 800 دلار در مجوزهای Disrupt به پایان می رسد امشب، جمعه 12 مه، ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT. شما برای هر سطح قبولی کمتری می پردازید، اما تنها در صورتی که پاس خود را قبل از مهلت مقرر خریداری کنید. مثل همین الان ببینید چقدر پس انداز خواهید کرد:

  • پذیرش عمومی: 450 دلار قیمت کامل: 1250 دلار
  • موسس: 350 دلار قیمت کامل: 1175 دلار
  • سرمایه گذار: 450 دلار قیمت کامل: 1250 دلار
  • غیر انتفاعی: 95 دلار قیمت کامل: 275 دلار
  • دانشجو: 95 دلار قیمت کامل: 275 دلار
  • اکسپو +: 45 دلار قیمت کامل: 195 دلار

برای انواع پاس های انتخابی موجود است: با خرید برای یک گروه 4 تا 9 نفره، 15% پس انداز کنید. برای یک گروه 10 نفره یا بیشتر به پاس نیاز دارید؟ برای راهنمایی به [email protected] ایمیل بزنید.

چرا استارت آپ ها عاشق TechCrunch Disrupt هستند؟

مزایای رفتن به Disrupt چیست؟ در اینجا چیزی است که معاصران شما در مورد تجربه خود می گویند.

Disrupt روی استارت‌آپ‌ها متمرکز شده است. من تازه شرکت خودم را راه‌اندازی کرده‌ام و حضور در Disrupt فرصتی باورنکردنی برای ارتباط با شرکت‌ها و یادگیری از بهترین افراد در صنعت بود. – انیرود مورالی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل اکونومایز.

«اختلال برای هر کسی که در مرحله ایده تا جمع آوری پول فرشته است بسیار ارزشمند است. از خرابی‌های عرشه زمین و ارائه‌های VC لذت ببرید. آنها به شما می گویند که به دنبال چه چیزی هستند، چه چیزی آنها را تشویق می کند، چه چیزی آنها را وادار می کند تا برای یک جلسه با شما تماس بگیرند. و این دقیقاً همان چیزی است که هر استارت آپی که سرمایه جذب می کند باید بداند.» – مایکل مک کارتی، مدیر عامل شرکت Repositax.

Disrupt در قلب خود شرکت‌ها را گرد هم می‌آورد، به مردم اجازه می‌دهد تا ایده‌ها را به اشتراک بگذارند، در مورد آنها صحبت کنند و فرصت‌ها را کشف کنند. اگر به شرکت در Disrupt فکر می کنید، می گویم بروید. این بخش مهمی از رشد به عنوان یک استارتاپ است.» – جسیکا مک‌لین، مدیر بازاریابی و ارتباطات، Infinite-Compute.

TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در 19 تا 21 سپتامبر برگزار می شود. این آخرین فرصت شما برای پس انداز تا 800 دلار است. پاس خود را بخرید در ساعت 11:59 عصر امروز به وقت محلی PDT، 12 می! بیایید، اوایل پرنده راه خود را به Disrupt!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.