لیست جدید pbn ها

کسب و کارها به جهت ترقی باید بر روی برند خویش سرمایه گذاری کنند. در دنیای دیجیتال امروزی، یکی از از راه و روش های تبدیل شدن به یک برند، داشتن وب وب سایت و فعالیت اینترنتی است.
برای تولید یک وب وبسایت عالی، کارهایی بایستی انجام شود. او‌لین کاری که باید در همین حوزه انجام بدهید همین میباشد که یک اسم اینترنتی عالی و دیدنی تعیین کنید. همچنین مطمئن گردید که لوگویی که انتخاب می کنید برای کسب و عمل شما منطقی هست و بایستی املای آن درست و خوانا باشد و از لغات غریبه به کارگیری نکنید.
اکنون که دامنه خود را خریداری کرده اید، وقت آن میباشد که کارهای بیشتری انجام دهید. در این نوشته 10 مورد دوچندان اهمیت را لیست می کنیم. نکاتی که در صورتی که در طراحی وب تارنما خود از آن ها پیروی کنید، مطمئن باشید که وب وب سایت شما برای مخاطبان جالب خواهد بود و تعدادی قدم به پیروزی نزدیکتر شده اید.
 

1. وجود نقشه راه منطقی و اساسی

البته وب وبسایت بایستی از حیث ظاهری قشنگ باشد. البته مهمتر از آن، ابتدا بایستی طریق کار حیاتی وبسایت خویش را بدانید. قبل از این‌که حتی بتوانید سرور خود را انتخاب نمایید یا حتی یکی از کدهای HTML را وارد کنید، می بایست انتخاب کنید که چه طرحی برای سایت خویش در آیا لحاظ دارید؟ تجربه کاربری نیز برای وب سایت و هم به جهت بهینه سازی سایت SEO اصلی است. چون google علاوه بر محتوا، ساختار تارنما را هم در نظر می گیرد.
به این استدلال بایستی از حیث بصری و بصری یک طرح مطلوب و منطقی را تعیین کنید. به طوری که کسانی که از وب سایت شما تماشا می کنند بتوانند به راحتی اساسی آن تعامل داشته باشند و منطق سایت شما را ادراک نمایند و همچنین در مرتبه بندی google قرار بگیرند.

2. دیتاها دقیق و دارای ربط دارای تجارت را منتشر کنید

جاش فرانکل طراح می گوید: «بزرگترین شکست مردم تلاش به جهت ساختن وب سایتی می باشد که دوست دارند، نه لزوماً وب سایتی که به آن نیاز دارند». فرانکل می گوید، برای مثال، یک رستوران را در حیث بگیرید.
همه ما می دانیم که به جهت برد در به دست آوردن و کار، یک رستوران بایستی منویی از غذاهای خود داشته باشد تا بتواند به راحتی مشتریان خود را از غذاهای رستوران مطلع کند. هر به دست آوردن و کاری که دارید، به جهت هر شرکت وابسته ای که هر برنامه ای را تبلیغ می نماید واجب است. این بدان معناست که شما بایستی در جایی اطلاعات کاملی در آیتم به دست آوردن و کار خود داشته باشید تا از آن به جهت اطلاع مشتریان و مخاطبان خود در گزینه نوع کاری که انجام می دهید به کارگیری کنید. به عنوان مثال، چنانچه شغل شما فروش یک متاع است، باید تصاویری اهمیت کیفیت عالی به جهت تمامی محصولات خود ارائه دهید. علاوه بر این، اگر در صنعتی کار می کنید که خدمات ویژه ای به مشتریان ارائه می دهد، به عنوان مثال: سرویس ها پذیرایی عروسی، بایستی تمام امور و کارهای انجام شده را اصلی جزئیات در وب وب سایت خود قرار دهید.
به عنوان نمونه صاحب و مالک یک تالار زیبایی می تواند نظرات و پیشنهادات مشتریان خویش را در وبسایت قرار دهد، چون مخاطبان یک تالار زیبایی دوست دارا هستند اطلاعات به اندازه در مورد میزان مرغوب بودن این سالن داشته باشند تا بتوانند بهتر تصمیم بگیرند. در سرانجام می توانید دارای ارسال لحاظ برای مخاطبان در سایت، اعتماد مشتریان خویش را ارتقا دهید. وبسایت خویش را دارای دقت به نیازها و علایق مخاطبان خویش به صورت شخصی طراحی نمایید تا مدام مخاطبان خود را داشته باشید.
 
یک نکته اثر گذار به جهت تارنما شما همین هست که قبل از طراحی وب سایت خود، وب تارنما رقبای خود را بررسی کنید، به عنوان مثال درصورتیکه به ایجاد و فروش پوشاک مشغول هستید، باید بهترین حریف خویش را در زمینه کاری خود و وبسایت او پیدا کنید. همچنین تحلیل کنید و عارضه ها برد او را بیابید، ملاحظه کنید از چه سبک محتوایی در تارنما خود به کارگیری کرده می باشد که مخاطبانش را جذب کرده است.
واربی ​​پارکر می گوید: “کوتاه نباشید، گهگاه زمان ها یک یا دو جمله می تواند بسیار قادر باشد.” بسته به ماهیت کسب و کار خود، اهمیت ثبت داده ها اهمیت در تارنما خود، در عمل خود قدرتمند و توانا باشید.

3. اطلاعات تماس را ارائه دهید

ثبت داده ها تماس در وب سایت مطمئناً یکی از مهمترین کارها است، بنابراین می بایست صفحه منحصر به خویش را داشته باشد. میلز می‌گوید: «چند توشه از وب‌سایت یک شرکت مشاهده کرده‌اید و فکر کرده‌اید که رابطه اهمیت آن کمپانی چه میزان مشقت بار است؟» او می گوید: «بنابراین می بایست یک صفحه داده ها تماس در تارنما خود قرار بدهید و کل داده ها نظیر نشانی ایمیل، تلفن ثابت، تلفن همراه، در شکل لزوم، فرم تماس و پیوند نتورک های اجتماعی را به جهت به دست آوردن و فعالیت خویش قرار دهید. دادن. تا افراد بتوانند به راحتی به دیتاها تماس شما دسترسی داشته باشند. چون هیچ چیز خسته کننده تر از عدم برقراری ارتباط اهمیت تجارت نیست. چون هدف هر طراحی وب وبسایت کسب و عمل افزایش جذب مشتری است.
زمانی که می خواهید دیتاها تماس و نشانی پست الکرونیکی و شبکه های اجتماعی خود را در وبسایت قرار دهید، آن را به رخ عکس در وبسایت قرار ندهید، آن ها می بایست بتوانند بر روی آنها کلیک کنند، به این ترتیب مهم کلیک بر بر روی آیکون های نتورک های اجتماعی، مخاطب به راحتی می تواند وارد برگه شوید مرتبط باشید و کارهایی را که باید انجام دهید انجام دهید.
 
  امروزه تمامی تلفن همراه های هوشمند این قابلیت و امکان را دارا هستند که بر روی پیوند های تماس کلیک کرده و مهم کلیک بر روی آن مستقیماً تماس برقرار کنند

4. رابط کاربری بی آلایش و جذابی داشته باشید

نقشه سوای کلمه ها اختصاری بی فایده می باشد و تارنما سوای راهکار معلوم بی مفهوم و بی فایده است.
مطمئن شوید که از نام های درست و منطقی به جهت صفحات مختلف وب سایت خویش به کار گیری می کنید. به عنوان مثال: کلیدی ما تماس بگیرید یا این که اهمیت ما تماس بگیرید (اطلاعات تماس گنجانده شده است)، برگه درباره ما (اطلاعات در آیتم تاریخچه شرکت شما) و …
 هنگام بسط یک استراتژی استراتژیک برای تارنما خود، باید راهی به جهت ایجاد یک فراخوان برای مبادرت در حیث بگیرید. این بدان معنا هست که آنچه مردمان دوست دارا‌هستند در وبسایت شما ببینند همین می باشد که می توانند به راحتی به ورقه آیتم عشق خویش در هر صفحه از سایت بروید، سفارش دهند و به راحتی به مجموعه شما لینک دهند. بتوانید به وب سایت خویش بپیوندید، به نشانی اینترنتی خود دسترسی داشته باشید، خدمات خویش را مشاهده کنید، محصولات خویش را بازدید کنید و …
شما بایستی هدف ها خود را در سایت خود روشن کنید. فرانکل می گوید: «خودتان را به جای مخاطبان و مشتریانتان بگذارید. وقتی از تارنما شما تماشا می کنند، به آنچه می خواهند فکر کنید. هدف ها آن‌ها چیست؟ به هدف ها مشتریان بالقوه خود فکر کنید.
به خصوص هنگامی که تصمیم دارید در وبسایت خود فروش آنلاین داشته باشید، بایستی به رابط کاربری آن دقت بیشتری داشته باشید، زیرا سایتی که فروش آنلاین دارااست باید به طور تام امکانات و دیتاها اضطراری را به رخ آنلاین در اختیار خرید کننده قرار دهد. تا مشتریان بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند و به وب سایت شما اعتماد کنند.

5. پیوند شبکه های اجتماعی را در تارنما درج کنید

توییتر، فیسبوک، لینکدین، اینستاگرام، تلگرام، پینترست، google پلاس، آپارات و غیره. نتورک های اجتماعی میباشند که امروزه مورد استقبال بیشتر مردمان قرار گرفته اند.
امروزه نتورک های اجتماعی متعددی وجود دارد که شما می بایست در آن‌ها کاربر شوید و کسب و کار خویش را در وب سایت خویش بسط بدهید تا به دست آوردن و کار خویش را توسعه و گسترش دهید. این هم در سئوی شما فراوان موءثر است. فعالیت در نتورک های اجتماعی و سناریو لینک های آن ها در وب تارنما باعث تبلیغ مارک شما می شود.