لینکدین ابزارهای تأیید خود را به پست های شغلی می آورد و هشدارهای پیام جدیدی را برای کلاهبرداری های احتمالی اضافه می کند

لینکدین ابزارهای تأیید خود را به پست های شغلی می آورد و هشدارهای پیام جدیدی را برای کلاهبرداری های احتمالی اضافه می کند

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که پس از راه‌اندازی ویژگی‌های تأیید در ماه گذشته، لینکدین اکنون تأیید را به پست‌های شغلی می‌آورد. لینکدین همچنین هشدارهای پیام جدیدی را معرفی می‌کند که اگر پیام‌های روی پلتفرم حاوی محتوای پرخطری باشد که به طور بالقوه می‌تواند شامل فعالیت کلاهبرداری باشد، به کاربران هشدار می‌دهد.

این شرکت اکنون شروع به نمایش تأییدیه های مربوط به یک پست شغلی، نمایش اطلاعات تأیید شده در مورد یک پوستر شغلی یا شرکت خود می کند. وقتی تأییدیه‌هایی را در پست‌های شغلی مشاهده می‌کنید، به این معنی است که اطلاعاتی وجود دارد که توسط پوستر شغلی، لینکدین یا یکی از شرکای آن، صحت آن را تأیید کرده‌اند. اطلاعات تأیید شده نشان می دهد که آیا پوستر به صفحه رسمی شرکت وابسته است، ایمیل کاری یا محل کار آنها را تأیید کرده است یا شناسه دولتی آنها از طریق CLEAR تأیید شده است، که یک پلت فرم هویت امن است.

ویژگی جدید تایید پست های شغلی لینکدین

اعتبار تصویر: لینکدین

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت: “ما این تأییدها را نشان می دهیم تا به شما کمک کنیم در جستجوی خود اطمینان داشته باشید و به استخدام کنندگان این فرصت را بدهیم که با نامزدهای بالقوه اعتماد ایجاد کنند.” تأییدیه‌های آگهی‌های شغلی به‌تازگی در حال گسترش هستند، و با گسترش دسترسی به ابزارهای راستی‌آزمایی رایگان، کارهایی را که در حال بررسی هستید، بیشتر خواهید دید.»

در مورد هشدارهای پیام جدید، لینکدین اکنون به شما هشدار می دهد که پیام ها به نظر می رسد که ممکن است کلاهبرداری باشند. به عنوان مثال، اگر پیامی از شما بخواهد مکالمه را به پلتفرم دیگری ببرید، پلتفرم به شما هشدار می دهد، زیرا گاهی اوقات می تواند نشانه ای از کلاهبرداری باشد. این هشدارها همچنین به کاربران این امکان را می دهد که بدون اطلاع فرستنده، محتوا را گزارش کنند.

این ویژگی جدید در حالی وارد می‌شود که آخرین گزارش شفاف‌سازی لینکدین نشان می‌دهد که فعالیت‌های هرزنامه و کلاهبرداری در این پلتفرم افزایش یافته است. بین جولای و دسامبر سال گذشته، لینکدین به طور فعال 90.95 میلیون قطعه هرزنامه و محتوای کلاهبرداری را حذف کرد. این شرکت می‌گوید که دفاع‌های خودکار آن ۹۹.۳ درصد از این محتوا را متوقف کرده و تیم‌هایش بقیه را به‌صورت دستی حذف کرده‌اند.

اعتبار تصویر: لینکدین

ماه گذشته، لینکدین راه های جدیدی را برای تأیید هویت و محل کار شما معرفی کرد. برخلاف توییتر و متا، اقدامات تأیید جدید لینکدین شامل اشتراک های پولی یا تیک آبی نیست. در آن زمان، لینکدین گفت که معتقد است تأیید باید برای همه در دسترس باشد، به همین دلیل است که ویژگی های تأیید آن به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

برخلاف توییتر و متا که تأیید را با ویژگی‌های اضافی همراه می‌کنند، لینکدین تصمیم گرفته است تا ویژگی‌های تأیید خود را بر تأیید هویت کاربران متمرکز نگه دارد، به این امید که در هنگام حساب‌های جعلی یا کلاهبرداری، یک لایه حفاظتی اضافی ارائه دهد.