نتفلیکس در تابستان امسال به اشتراک گذاری رمز عبور را متوقف خواهد کرد

این استریمر روز سه شنبه گفت که سرکوب مورد انتظار نتفلیکس در مورد اشتراک گذاری رمز عبور بالاخره به ایالات متحده می آید.

نتفلیکس در ابتدا قصد داشت در سه ماهه اول سال 2023 «اشتراک‌گذاری پولی» را ارائه کند، به‌روزرسانی‌ای که برای اشتراک‌گذاران مخفی حساب در کاربران پرداخت‌کننده طراحی شده بود. با این حال، این شرکت اکنون می‌گوید که این تغییر را کمی بعد، مدتی قبل از ژوئن ارائه خواهد کرد. 30، 2023.

تلاش نتفلیکس برای افزایش درآمد از طریق محدود کردن به اشتراک گذاری رمز عبور اوایل سال جاری در کانادا، نیوزلند، پرتغال و اسپانیا آغاز شد. در این کشورها، نتفلیکس اکنون به کاربران می‌خواهد که «مکان اصلی» را برای حساب خود تعیین کنند. وقتی شخصی که با او زندگی نمی‌کند از حسابش استفاده می‌کند، نتفلیکس شروع به ترغیب کردن آنها به خرید یک عضو اضافی کرده است – حداکثر دو عضو. هزینه اضافی بسته به کشور متفاوت است. برای مثال، در کانادا 7.99 دلار کانادا و در پرتغال 3.99 یورو است.

نتفلیکس سال ها این طرح را ارائه کرده است. روز سه‌شنبه، این شرکت به سرمایه‌گذاران گفت که فکر می‌کند این تغییر «نتیجه بهتری برای اعضای ما و کسب‌وکار ما خواهد داشت». غول استریم اخیراً این تغییر را به‌عنوان فرصتی برای روشن کردن «سرگردانی در مورد زمان و نحوه اشتراک‌گذاری نتفلیکس» مطرح کرده است، اما اشتباه نکنید، این یک سرکوب است.