پاداش: یک هفته اضافی برای درخواست برای Startup Battlefield 200

پاداش: یک هفته اضافی برای درخواست برای Startup Battlefield 200

یک فریاد بزرگ برای بنیانگذاران مرحله اولیه که پنجره برنامه Startup Battlefield 200 (SB 200) را در TechCrunch Disrupt از دست دادند. ما فقط برای شما خبرهای هیجان انگیزی داریم!

شما کسانی که به تعویق می افتند می توانید از ستاره های خوش شانس خود تشکر کنید، ما (کمی) بیشتر به شما زمان می دهیم تا درخواست خود را جمع آوری کنید.

نکته حرفه ای: درخواست و شرکت در SB 200 است 100% رایگان. شما مطلقا چیزی برای از دست دادن ندارید.

تمدید مهلت Startup Battlefield 200

وقت آن رسیده است که دست از پا زدن به این وظیفه بردارید. شما یک هفته دیگر فرصت دارید تا برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید. 31 مه ساعت 11:59 ب.ظ. PDT.

تجربه Startup Battlefield 200 در TechCrunch Disrupt

عضویت امتیازات خود را دارد. اول از همه، اعضای این گروه، مهر تایید TechCrunch را کسب می کنند. این به راحتی ارائه نمی شود، و در جامعه راه اندازی (بخوانید: VC) اهمیت دارد. بیایید سایر امتیازات و مزایایی که همه بنیانگذاران SB 200 دریافت می کنند را مرور کنیم:

دسترسی کامل به Disrupt: بنیانگذاران SB 200 به صورت رایگان در Disrupt شرکت می‌کنند، چهار مجوز اضافی و دسترسی VIP به همه ارائه‌ها، میزگردها و میزگردها دریافت می‌کنند.

فضای نمایشگاهی رایگان برای کل نمایشگاه: SB 200 تنها استارت آپی خواهد بود که در مراحل اولیه مجاز به نمایش در Disrupt است.

علاقه سرمایه گذاران و قرار گرفتن در معرض رسانه ها: سرمایه‌گذارانی که به دنبال تک‌شاخ‌های آینده هستند و روزنامه‌نگارانی که به دنبال داستان بزرگ بعدی هستند، آن‌ها را برای دیدار و خوشامدگویی با بنیان‌گذاران SB 200 در سطح نمایشگاه منتشر می‌کنند.

کارگاه ها و آموزش های میدانی: بنیان‌گذاران SB 200 در هفته‌های تا Disrupt به کارگاه‌ها و کلاس‌های کارشناسی ارشد دعوت خواهند شد. آنها آموزش های ویژه ای را از کارکنان TechCrunch و یک سال عضویت رایگان در TechCrunch+ دریافت خواهند کرد.

ارائه سریع برای مخاطبان سرمایه گذاران و ویراستاران TC: این آموزش زمانی که وارد مرحله ویترینی شوید مفید خواهد بود. بازخورد ارزشمندی دریافت خواهید کرد و ممکن است راه خود را به سبد سرمایه گذاران بیابید.

یک شات در 100000 دلار: ویراستاران TechCrunch 20 استارت آپ را از SB 200 برای فینالیست های Startup Battlefield انتخاب خواهند کرد. بنیان‌گذاران این 20 شرکت، آموزش‌های خصوصی را دریافت می‌کنند، در مقاله‌ای در TechCrunch معرفی می‌شوند و به صورت زنده روی صحنه در مقابل تمام مخاطبان Disrupt ارائه می‌شوند. برنده نهایی جایزه 100000 دلاری بدون سهام را به خانه می برد.

از این هفته اضافی عاقلانه استفاده کنید – ناامید کردن سنت اکسپدیتوس خوب نیست. درخواست برای Startup Battlefield 200 توسط 31 مه ساعت 11:59 ب.ظ. PDT. این پتانسیل را دارد که زندگی شما را تغییر دهد، بنابراین یک پا را تکان دهید و به ما نشان دهید که چه چیزی می سازید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.