پلت فرم پایگاه داده در زمان واقعی SingleStore 80 میلیون دلار دیگر افزایش می دهد ، در حال حاضر با ارزش 940 میلیون دلار-TechCrunch

این روزها سازمان ها در حال جمع آوری داده ها هستند ، بنابراین راه حل هایی برای کمک به مدیریت و استفاده از این داده ها به شیوه های کارآمدتر همچنان مورد توجه و کسب و کار زیادی قرار خواهد گرفت. در آخرین توسعه ، SingleStore – که بستری را در اختیار شرکت ها قرار می دهد تا به آنها کمک کند داده های خود را به عنوان یک نهاد واحد ادغام ، نظارت و پرس و جو کنند ، صرف نظر از اینکه این داده ها در چندین مخزن ذخیره شوند یا خیر – 80 میلیون دلار دیگر از بودجه اعلام می کند. برای ادامه سرمایه گذاری در پلت فرم خود ، استخدام استعدادهای بیشتر و گسترش کلی کسب و کار استفاده خواهد کرد. منابع نزدیک به این شرکت به ما می گویند که ارزش شرکت به 940 میلیون دلار رسیده است.

دور دور ، سری F ، توسط Insight Partners هدایت می شود و سرمایه گذار جدید Hewlett Packard Enterprise و حامیان قبلی Khosla Ventures ، Dell Capital ، Rev IV ، Glynn Capital و GV (قبلاً Google Ventures) نیز مشارکت داشتند. این استارتاپ تا به امروز 264 میلیون دلار ، از جمله سری 80 میلیون دلاری سری E تا دسامبر گذشته ، تنها پس از تغییر نام تجاری از MemSQL ، جمع آوری کرده است.

این واقعیت که سه سرمایه گذار استراتژیک عمده در این سری F وجود دارد – HPE ، Dell و Google – ممکن است در مورد کششی که SingleStore مشاهده می کند ، چیزی بگوید ، اما اعداد آن نیز چنین است: 300٪+ افزایش جذب مشتری جدید برای سرویس ابری آن و 150٪+ رشد سالانه در ابر

راج ورما ، مدیرعامل SingleStore ، در مصاحبه ای اظهار داشت که درآمدهای ابری آن سالانه 150 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 40 درصد از کل درآمدها را تشکیل می دهد (در مقایسه با 10 درصد در سال قبل). در همین حال ، تعداد مشتریان جدید بیش از 300 درصد افزایش یافته است.

ورما گفت: “چرخ فلک در حال چرخش است.” “ما به این پول احتیاج نداشتیم. ما به ندرت سری E خود را لمس کرده ایم. اما من فکر می کنم یک احساس کلی در بین هیئت مدیره و مدیریت ما وجود داشته است که ما اکنون برای زمان نخست آماده هستیم. ما فکر می کنیم SingleStore یکی از بهترین اسرار در بازار پایگاه داده است. اکنون ما می خواهیم به طور تهاجمی گزینه ای برای افرادی باشیم که به دنبال بستری برای برنامه های کاربردی داده های فشرده هستند یا می خواهند پایگاه های داده را در 1 از 3 ، 5 یا 7 مخزن ادغام کنند. ما در جایی هستیم که جهان در حال حرکت است: بینش های زمان واقعی. “

با مدیریت پایگاه داده و نیاز به ابزارهای کارآمدتر و مقرون به صرفه برای مدیریت این اولویت روزافزون-یکی از مواردی که قطعاً در 18 ماه گذشته با Covid-19 مردم را به محیط های کاری دورتر سوق داد. این بدان معناست که SingleStore بدون رقبا نیست ، زیرا دیگران در همان فضا از جمله آمازون ، مایکروسافت ، Snowflake ، PostgreSQL ، MySQL ، Redis و موارد دیگر هستند. سایرین مانند Firebolt با چالش های انتقال مخازن داده های بزرگ و متفاوت از زاویه ای دیگر روبرو هستند. (برخی از این موارد ، باید اشاره کنم ، همچنین شریک هستند: SingleStore با داده های ذخیره شده در AWS ، Microsoft Azure ، Google Cloud Platform و Red Hat کار می کند و Verma کسانی را که محاسبه می کنند توصیف می کند “نه شرکت های پایگاه داده ؛ آنها از قابلیت های پایگاه داده آنها برای استفاده برای محاسبات ابری. “)

اما این شرکت جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد کرده است و هزاران کتاب در حال حاضر در آن وجود دارد ، از جمله GE ، IEX Cloud ، Go Guardian ، Palo Alto Networks ، EOG Resources و SiriusXM + Pandora.

Lonne Jaffe ، مدیر عامل Insight Partners ، در بیانیه ای گفت: “اولین پایگاه داده ابری SingleStore از نظر سرعت ، مقیاس و سادگی با هیچ چیزی در بازار بی نظیر است.” فناوری متمایز SingleStore به مشتریان اجازه می دهد تا معاملات و تجزیه و تحلیل زمان واقعی را در یک پایگاه داده واحد یکپارچه کنند. ” Vinod Khosla از Khosla Ventures افزود: “SingleStore قادر است حجم داده ها را کاهش دهد ، در هر کجا اجرا شود و با یک پایگاه داده واحد سریعتر اجرا شود و پایگاه داده قدیمی را با ابر مدرن جایگزین کند.”