چه تنگنای بودجه؟ Byju’s هند با افزایش 250 میلیون دلاری در مسیر بسته شدن 700 میلیون دلار دیگر

چه تنگنای بودجه؟  Byju’s هند با افزایش 250 میلیون دلاری در مسیر بسته شدن 700 میلیون دلار دیگر

دو نفر از آشنایان به این موضوع به TechCrunch گفتند که Byju’s 250 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری کرده است و نزدیک است 700 میلیون دلار اضافی را تأمین کند، زیرا غول هندی edech صندوق جنگ خود را قبل از عرضه اولیه اولیه سهام شرکت تابعه خود Aakash ایجاد می کند.

مردم گفتند که شرکت سرمایه گذاری دیویدسون کمپنر که مقر آن در نیویورک است 250 میلیون دلار در Byju’s از طریق ابزارهای ساختاریافته سرمایه گذاری کرده است و خواستند نامشان فاش نشود زیرا اطلاعات عمومی نیست.

مردم گفتند که استارت آپی که مقر آن در بنگلور است، با ارزش ترین استارتاپ هند، در حال نهایی کردن باقی مانده سرمایه از یک صندوق مستقل است. این سرمایه که انتظار می‌رود تا دو هفته دیگر برسد، به عنوان بخشی از یک اسکناس قابل تبدیل که ارزش آن را 22 میلیارد دلار می‌کند، وارد استارت‌آپ می‌شود.

Byju’s ارزش 22 میلیارد دلاری خود را در طول سال گذشته حفظ کرده است، حتی در شرایطی که بسیاری از استارت‌آپ‌های مطرح در سطح جهانی اصلاحات شدیدی در ارزش خود داشته‌اند.

دیویدسون کمپنر و بیجوز فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند. TechCrunch نتوانست صندوق دولتی را شناسایی کند.

دور بزرگ تامین مالی در Byju’s در زمانی انجام می شود که اکوسیستم استارتاپی هند در بحبوحه تضعیف اقتصاد جهانی دچار بحران مالی شده است.

TechCrunch پیشتر گزارش داد که Byju’s در حال گفتگوهای پیشرفته با بانکدارانی از جمله Citi و Goldman Sachs برای ادامه IPO Aakash، یک زنجیره معلم فیزیکی است که آن را با قیمتی نزدیک به 1 میلیارد دلار بیش از یک سال پیش خریداری کرده بود.

Byju’s تأییدیه هیئت مدیره خود را برای ادامه عرضه اولیه سهام آکاش دریافت کرده است و در حال آماده شدن برای تشکیل پرونده کاغذ است.