کاربران Bumble می توانند هنرمندان مورد علاقه خود را با ویژگی جدید Spotify به اشتراک بگذارند

کاربران Bumble می توانند هنرمندان مورد علاقه خود را با ویژگی جدید Spotify به اشتراک بگذارند

از سال 2016، اعضای Bumble می توانند حساب Spotify خود را به نمایه خود پیوند دهند. اکنون، برنامه دوستیابی در حال افزایش یکپارچگی است. ویژگی جدید «هنرمندان برتر» که امروز راه‌اندازی شد، هنرمندان را از 50 هنرمند برتر در Spotify بیرون می‌کشد و 10 هنرمند برتر را در نمایه آن‌ها نشان می‌دهد، و نشان می‌دهد که با هنرمندان برتر مشترک آنها مطابقت دارند.

کاربران تنها در صورتی می توانند هنرمندان متقابل را ببینند که یک مسابقه بالقوه دارای حساب Spotify آنها باشد. علاوه بر این، اگر مسابقه بالقوه هیچ یک از هنرمندان برتر مشابه کاربر را نداشته باشد، نمایه عادی به نظر می رسد.

اگر کاربران Bumble بخواهند 50 نفر برتر خود را ویرایش کنند، می توانند به ویرایشگر نمایه رفته و هنرمندان برتری را که نمی خواهند قابل مشاهده باشند پنهان کنند. همچنین راهی برای لغو پیوند حساب Spotify برای انصراف از ویژگی جدید وجود دارد. بنابراین، اگر به موسیقی متن «The Muppet Show» به صورت تکراری گوش دهید، راهی برای مخفی نگه داشتن آن وجود دارد.

بامبل در اطلاعیه خود نوشت: اکثر کاربران ایالات متحده اکانت های Spotify خود را به پروفایل های خود مرتبط کرده اند و Gen-Zers بیشترین استفاده را از این ویژگی در مقایسه با نسل های دیگر دارد. به علاوه، کاربرانی که به Spotify پیوند داده شده‌اند، به احتمال زیاد یک سوایپ به سمت راست دریافت می‌کنند.

ممکن است موسیقی برای برخی افراد یک معامله شکن در نظر گرفته نشود. با این حال، در موارد دیگر، اگر ترجیحات موسیقی با هم هماهنگ نباشد، ممکن است یافتن اشتراکات با شخص دیگری دشوار باشد. هر چند وقت یکبار یک سوئیفتی (پنکه تیلور سویفت) را می بینید که با یک پنکه هوی متال دست در دست گرفته است؟ بیایید بگوییم که احتمالاً نادر است. ویژگی هنرمندان برتر می تواند به کاربران کمک کند علایق مشترک را شناسایی کنند.

شان بودرام، کارشناس سکس و روابط بامبل، در بیانیه‌ای گفت: «علیرغم این باور عمومی که مخالف‌ها جذب می‌شوند، تحقیقات پیوسته نشان داده است که داشتن شباهت‌ها در زمینه‌های مهم، مانند ارزش‌ها و شیوه‌های زندگی، در واقع کلید یک رابطه عاشقانه موفق است.

بودرام افزود: “پیدا کردن اینکه شما و یک شریک عاشقانه بالقوه عاشق یک هنرمند هستید، یک راه سرگرم کننده و سریع برای ایجاد زمینه های مشترک است، به علاوه این امر باعث می شود که مکالمات مهم دیگری در مورد اولویت ها و علایق هر فرد شروع شود.”