کنترلر موبایل Backbone One: PlayStation Edition اکنون برای اندروید در دسترس است

کنترلر موبایل Backbone One: PlayStation Edition اکنون برای اندروید در دسترس است

Backbone One – کنترلر PlayStation Edition ساخته سونی و Backbone هم اکنون برای اندروید در دسترس است.

ژوئیه گذشته، هر دو شرکت برای انتشار نسخه iOS این کنترلر با پورت لایتنینگ شریک شدند. ایده کنترلر Backbone این است که گوشی خود را در دسته گسترده آن قرار دهید و بازی کنید.

هر دو نسخه iOS و اندروید Backbone One – PlayStation Edition شبیه کنترلر DualSense کنسول ساخت سونی هستند. این به این معنی است که کاربران به جای کنترل‌های سنتی ABXY از علامت‌های پلی استیشن استفاده می‌کنند.

اعتبار تصویر: پلی استیشن

این کنترلر به شما امکان می دهد برخی از عناوین پلی استیشن را با برنامه PS Remote Play پخش کنید. با این حال، می‌توانید برخی از بازی‌های سازگار مانند «Call of Duty: Mobile»، «Fortnite» و «Diablo Immortal» را از فروشگاه Play (یا اپ استور) بازی کنید.

کاربران می توانند اپلیکیشن Backbone را برای تجربه و به روز رسانی های سفارشی پلی استیشن دانلود کنند. به‌علاوه، این برنامه مانند یک مرکز برای همه بازی‌های سازگار از جمله بازی‌هایی از سرویس‌های استریم مانند Xbox Game Pass، Nvidia GeForce Now و Amazon Luna عمل می‌کند.

برنامه Backbone مانند یک هاب برای همه بازی های کنترلر عمل می کند اعتبار تصویر: ستون فقرات

Backbone One – PlayStation Edition با قیمت ۹۹ دلار در ایالات متحده، کانادا، آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه، استرالیا و نیوزلند قابل خرید است. سونی اعلام کرد که به زودی این کنترلر را در اختیار کاربران ژاپن، کره، تایوان، هنگ کنگ و سنگاپور قرار خواهد داد.