کویلت با گردآوری 9 میلیون دلاری به لانه پمپ های حرارتی تبدیل می شود

کویلت با گردآوری 9 میلیون دلاری به لانه پمپ های حرارتی تبدیل می شود

سال گذشته، آمریکایی ها پمپ‌های حرارتی بیشتری نسبت به کوره‌های گازی خریداری کرده‌اند، شکاف قابل توجهی که احتمالاً در سال‌های آینده گسترش می‌یابد زیرا آگاهی مصرف‌کننده و مقررات آب‌وهوایی جذب آنها را تقویت می‌کند.

پمپ های حرارتی در حال حاضر به طور گسترده برای خنک کردن خانه ها در سراسر جنوب شرقی استفاده می شوند و در شمال شرق و غرب میانه نفوذ می کنند، جایی که مصرف کنندگان به مفهوم استفاده از یک دستگاه برای گرمایش و سرمایش گرم می شوند. اما علیرغم جذابیت فزاینده آنها، همه مصرف کنندگان با این ایده فروخته نمی شوند. برخی فناوری را ناآشنا می دانند. دیگران نگاه کردن به آن را غیر جذاب می دانند.

Quilt امیدوار است که محصولش بتواند کف ترازو را بالا ببرد. این استارت‌آپ که سال گذشته توسط سه نفر از کارمندان سابق گوگل تأسیس شد، سخت در طراحی سیستم‌های پمپ حرارتی کوچک‌تر، شیک‌تر و هوشمندتر کار کرده است. امروز، Quilt 9 میلیون دلار را در یک دور اولیه به رهبری Lowercarbon Capital و Gradient Ventures با مشارکت Incite Ventures، MCJ Collective، Garage Capital، Climate Capital و Spacecadet اعلام کرد.

بسیاری از سیستم‌های پمپ حرارتی در واقع به اصطلاح مینی اسپلیت‌های بدون کانال هستند که برای یونیت داخلی که بر روی دیوار آویزان می‌شوند قابل توجه هستند. با توجه به میزان گرمایش و سرمایش، واحدهای داخلی بزرگ نیستند، اما براق هم نیستند.

پل لمبرت، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، به TechCrunch+ گفت: «بسیاری از مردم، در فرآیند خرید، به این فکر می‌افتند که باید جعبه‌های پلاستیکی بزرگ و زشت سفید را در سرتاسر خانه‌شان بگذارند. بسیاری از واحدها نیز به جای ترموستات های سنتی از کنترل از راه دور به سبک تلویزیون استفاده می کنند و اکثر آنها با ترموستات های هوشمند مانند Nest سازگار نیستند. “در برخی ابعاد مانند یک گام به عقب احساس می شود.”

این شرکت امیدوار است که از نست پیروی کند و محصولی هوشمند بسازد که با طراحی بهتر و مصرف‌پسند بودن تعریف شود. اما در جایی که Nest به سیستم گرمایش و تهویه مطبوع موجود خانه چند هوشمندی اضافه کرد، Quilt امیدوار است که مشتریان را در حین ارتقای کل دستگاه جذب کند و از چیزی که ممکن است یک ابرسیکلت HVAC در نظر گرفته شود، استفاده کند. بنیانگذاران این تیم فکر می‌کنند که درست مانند نحوه ارتقای امواج آیفون توسط مردم، زمان مناسبی برای شیرجه رفتن در فضای پمپ حرارتی است.