گروه Match اولین برنامه آرچر، یک برنامه جدید دوستیابی همجنس گرایان برای مردان را معرفی کرد

گروه مچ غول دوستیابی آنلاین یک اپلیکیشن دوستیابی همجنس گرایان جدید را به وقت پراید معرفی می کند. این شرکت که سهم شیر از بازار جهانی دوستیابی را در اختیار دارد، در حال راه اندازی Archer است، که یک تجربه دوستیابی «اولین اجتماعی» برای مردان همجنس گرا، دوگانه و دگرباشان است.

آرچر در واقع هنوز وارد اپ استور نخواهد شد – این اتفاق کمی بعد از این ماه رخ می دهد. در ماه ژوئن در نیویورک عرضه می شود، لس آنجلس و دی سی در چند ماه آینده آماده می شوند و در طول سال به سایر نقاط ایالات متحده عرضه می شود.

در حالی که به نوعی تعجب آور است که Match Group – که همه چیز از OkCupid و Tinder گرفته تا BLK و Plenty of Fish را در اختیار دارد – این مدت طول کشید تا یک برنامه خاص همجنسگرا را به مجموعه عظیم خود اضافه کند، Archer چند تغییر ارائه می دهد. بر خلاف برنامه‌های ارتباط همجنس‌گرا مانند Grindr، Scruff و امثال آنها، آرچر قصد دارد نیازهای برنامه دوستیابی (پیام‌رسانی، شبکه، و غیره) را با ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی سنتی که برای تقویت «بیان خود» عمیق‌تر طراحی شده‌اند، ترکیب کند.

در زمان راه‌اندازی، این شامل برچسب‌های علاقه است، اما آرچر برنامه‌های کوتاه‌مدتی برای اضافه کردن ویژگی استوری زودگذر و توانایی دنبال کردن سایر کاربران دارد – همه چیزهایی که در چیزی مانند اینستاگرام انتظار دارید، اما نه لزوماً در یک برنامه دوستیابی.

“ما می دانیم که آنچه کسی در برنامه دوستیابی به دنبال آن است، واقعاً هر ساعت، هر روز، هر هفته تغییر می کند.” مایکل کی، مدیر بازاریابی و ارتباطات برند آرچر به TechCrunch گفت. “ممکن است در جمعه یا شنبه شب به دنبال چیزی باشید که بسیار متفاوت از چیزی است که ممکن است در بعدازظهر سه شنبه یا یکشنبه صبح به دنبال آن باشید.

گروه Match اولین برنامه آرچر، یک برنامه جدید دوستیابی همجنس گرایان برای مردان را معرفی کرد

اعتبار تصویر: کماندار

برای این منظور، این برنامه چند نمای مختلف را نیز ارائه می‌کند: شبکه‌ای به سبک Grindr با دو سطح بزرگنمایی مختلف و طرح‌بندی خطی که به کاربرانی که به دنبال عشق هستند، یک نمای عمیق از یک نمایه را در یک زمان ارائه می‌دهد. به طور کلی، برنامه به خوبی طراحی و منعطف به نظر می رسد و هدف آن پاسخگویی به بسیاری از نیازهای مختلف یک جامعه دوستیابی شلوغ و متنوع است.

کای گفت: “زمانی که برای اولین بار به آرچر فکر می کردیم، متوجه شدیم که روابط در این جامعه بسیار روان است.” بنابراین آنها ممکن است یک روز مجرد باشند، سپس در یک رابطه تک همسری باشند، و سپس شما ممکن است رابطه خود را باز کنید. بنابراین ما می‌خواستیم مطمئن شویم که این برنامه هر چه که می‌شود، در تمام مراحل زندگی شما خدمت می‌کند.»

آرچر تجربه دیگری از غول دوستیابی شرکتی Match Group است، و این شجره نامه همراه با ذهنیت NSFW حداقل به میزان کمی است. به جای دریایی از نیم تنه، کاربران آرچر ملزم به نمایش عکس نمایه ای هستند که شامل صورت آنها می شود. (بنیانگذار Grindr به طور مشابه از دریای مردان بی سر رنجیده است و در اواخر سال گذشته اولین برنامه پیگیری چهره خود را Motto راه اندازی کرد.) آرچر در هنگام ثبت نام از تأیید صحت سلفی استفاده می کند و تصویر نمایه هر کاربر، شامل چهره، احتمالاً از طریق همان تأیید می شود. سیستمی که با برنامه‌های گروهی مانند Tinder مطابقت دارد.

در زمینه ایمنی، آرچر همچنین از هوش مصنوعی در ویژگی چت خود برای محو کردن خودکار برهنگی احتمالی استفاده می کند و تصاویر ناخواسته دیک را برای کاربرانی که ممکن است در حال حاضر آنها را جمع آوری نمی کنند، پنهان کند. فقدان نیم تنه و کمبود نسبی دیک مطمئناً لحن متفاوتی با آنچه مردان همجنس‌گرا در اپلیکیشن‌های ارتباطی معمولاً انتظار داشتند ایجاد می‌کند، اما آرچر شرط می‌بندد که رویکرد دکمه‌دار نسبتاً (و به معنای واقعی کلمه) آن شبکه گسترده‌تری ایجاد کند. با این اوصاف، همچنان می‌توانید برای به اشتراک گذاشتن تصاویر نیم تنه و غیره از طریق آلبوم‌های عکس خصوصی برنامه‌ریزی کنید، که می‌تواند حداکثر شش عکس را به طور همزمان نمایش دهد و کاربران می‌توانند هر زمان که بخواهند از طریق برنامه به آن دسترسی داده و آن را لغو کنند.

مخالفان برنامه دیگری از Big Dating ممکن است این تصمیمات را به دلیل پاکسازی تجربه دوستیابی همجنسگرایان مورد انتقاد قرار دهند. این انتقاد احتمالاً بسته به آنچه شما به دنبال آن هستید منصفانه است، اما به نظر می رسد آرچر با توجه به نیازهای منحصر به فرد مردان همجنس گرا، دوگانه و عجیب و غریب طراحی شده است. (و به اعتبار خود، آرچر فاقد نگرانی‌های مالکیت دائمی است که گریندر را آزار می‌دهد، اگرچه Match Group بدون اشتباهات حریم خصوصی خود نیست.) این شامل بررسی، مصاحبه و آزمایش محصول با بیش از 1000 مرد از جامعه‌ای است که می‌خواهد به آن خدمت کند – چیزی که شما می‌خواهید. مطمئناً امیدواریم که یک برنامه جدید دوستیابی همجنس گرایان با امید به ایجاد حسن نیت با یک جامعه به حاشیه رانده شده باشد.

کای گفت: «مردان زیادی در جامعه وجود دارند که در واقع به یک شهر جدید می‌روند. من افراد زیادی را می شناسم که در روابط تک همسری هستند، اما وقتی برای اولین بار به نیویورک نقل مکان می کنند، برنامه های دوستیابی همجنس گرایان را دانلود کرده اند تا خانواده انتخابی خود را در آن منطقه پیدا کنند. بنابراین ما متوجه شدیم که چرا پلتفرمی ایجاد نکنیم که این کار را برای شما بسیار آسان کند.

آرچر ممکن است در حال خدمت به بخش خاصی از دنیای دوستیابی باشد، اما همچنان سعی می‌کند برای افراد مختلف چیزهای متفاوتی داشته باشد – رویکردی که ممکن است در نهایت نتیجه دهد، به ویژه با توجه به تسلط کامل شرکت مادرش بر فضای آنلاین. صحنه دوستیابی آرچر شرط می‌بندد که مردان همجنس‌گرا ممکن است بخواهند با هم ارتباط برقرار کنند، عشق بیابند، جامعه بسازند و حول علایق مشترک در یک فروشگاه یک‌جای یک برنامه ارتباط برقرار کنند. و ممکن است حق با آنها باشد، مخصوصاً برای هر کسی که از صحنه دوستیابی نیم تنه بی سر خسته شده است.