گفته می شود PayPal در حال بررسی خرید احتمالی Pinterest – TechCrunch است

بر اساس گزارشات ، PayPal در حال خرید یک شرکت پرفروش است ، ظاهراً خرید شرکت رسانه اجتماعی Pinterest را بررسی می کند. بلومبرگبه

به گفته این نشریه ، PayPal مستقر در سن خوزه ، کالیفرنیا ، اخیراً در مورد خرید احتمالی به Pinterest مراجعه کرده است.

بلومبرگ با استناد به یک منبع ناشناس گفت PayPal می تواند حدود 70 دلار برای هر سهم پرداخت کند ، که ارزش Pinterest را حدود 39 میلیارد دلار خواهد داشت.

پینترست از اظهارنظر در مورد این گزارش خودداری کرد. PayPal تا زمان مطبوعات به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است.

سهام Pinterest در خبرها حدود 12 درصد جهش کرد و تا ظهر چهارشنبه کمی بالاتر از 62 دلار معامله شد. این همچنان از بالاترین سطح 52 هفته ای 89.90 دلار پایین است.

قیمت خرید شایعه مطابق با ارزش فعلی بازار Pinterest 40 میلیارد دلار است. سهم بازار PayPal 308 میلیارد دلار است.

ماه گذشته ، PayPal برای خرید تجارت خود در ژاپن ، Payidy را خریداری کرد ، یک پلت فرم خدماتی که اکنون خرید می شود ، بعداً BNPL را پرداخت می کند ، تقریباً 2.7 میلیارد دلار (300 میلیارد ین) ، عمدتا به صورت نقدی.

در 14 اکتبر ، پینترست اعلام کرد که ایوان شارپ ، بنیانگذار ، از کار تمام وقت خود در این شرکت خارج می شود ، جایی که او به عنوان مدیر طراحی و خلاقیت فعالیت می کرد ، تا به جانی آیو در مجموعه خلاق جدید خود ، LoveFrom بپیوندد. شارپ با Pinterest به نقش مشاوره ای دست یافته است که بر استراتژی شرکت ، محصول ، طراحی ، نام تجاری و فرهنگ تمرکز می کند. او همچنین به خدمت در هیئت مدیره Pinterest ادامه خواهد داد.

این داستان در حال توسعه است