1 ماه برای ارسال نامزدهای Startup Battlefield 200 باقی مانده است

1 ماه برای ارسال نامزدهای Startup Battlefield 200 باقی مانده است

در اینجا عکس شما در سراسر کمان است – کمی بیش از یک ماه دیگر برای نامزد کردن استارتاپ خود برای Startup Battlefield 200 در Disrupt باقی مانده است. از فرصت استفاده کنید و به این گروه نخبه بپیوندید و فرصتی جدید و عالی در TechCrunch Disrupt داشته باشید. مملو از امتیازات و امکانات مثبت برای رساندن شرکت شما به سطح بعدی است.

معطل نکنید: تا 15 می در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی، برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید.

ویراستاران TechCrunch همه برنامه‌ها را بررسی می‌کنند و شرکت‌هایی که برای این گروه سرپرستی انتخاب می‌کنند، تنها استارت‌آپ‌هایی خواهند بود که مجاز به نمایش در Disrupt هستند. از میان آن گروه، TechCrunch 20 شرکت را برای فینالیست های مسابقه Startup Battlefield انتخاب خواهد کرد.

ما به امتیازات اشاره کردیم. بررسی کنید که استارت‌آپ‌های SBF 200 در Disrupt که از 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود، لذت خواهند برد.

دسترسی کامل و رایگان به Disrupt: بنیانگذاران SBF 200 به صورت رایگان در Disrupt شرکت می‌کنند و دسترسی VIP به همه سخنرانی‌ها، میزگردها و میزگردها دریافت می‌کنند.

فضای رایگان نمایشگاه برای هر سه روز نمایشگاه: SBF 200 تنها استارت آپی خواهد بود که در مراحل اولیه مجاز به نمایش در Disrupt است. پرداخت به بازی از بین رفته است و هیچ کس نمی تواند راه خود را به کف نمایشگاه بخرد.

منعلاقه سرمایه گذاران و قرار گرفتن در معرض رسانه ها: مهر تایید TechCrunch به راحتی به دست نمی آید و در دنیای استارتاپ ها سنگین است. شما می توانید شرط بندی کنید که سرمایه گذارانی که به دنبال تک شاخ های آینده هستند و روزنامه نگارانی که به دنبال داستان بزرگ بعدی هستند به SBF 200 کشیده می شوند.

کارگاه ها و آموزش های میدانی: بنیانگذاران SBF 200 به کارگاه ها و مسترکلاس های اختصاصی دعوت خواهند شد. آنها آموزش های ویژه ای را از کارکنان TechCrunch و یک سال عضویت رایگان در TechCrunch+ دریافت خواهند کرد.

Flash-pitch در مقابل سرمایه گذاران و ویراستاران TechCrunch: این آموزش ویژه زمانی به کار خواهد آمد که زمان آن فرا می رسد که زمین شما را به حساب بیاورید. بازخورد ارزشمندی دریافت خواهید کرد، و چه کسی می داند؟ حتی ممکن است علاقه یک سرمایه گذار را جلب کنید.

فرصتی برای رقابت برای 100000 دلار در Startup Battlefield: ما بهترین ها را برای آخر ذخیره کردیم. ویراستاران TechCrunch 20 استارت آپ را از SBF 200 به عنوان فینالیست های Startup Battlefield انتخاب خواهند کرد. بنیان‌گذاران این 20 شرکت، آموزش‌های خصوصی را دریافت می‌کنند، در TechCrunch نمایش داده می‌شوند و به صورت زنده روی صحنه در مقابل تمام مخاطبان Disrupt ارائه خواهند شد. برنده نهایی جایزه 100000 دلاری بدون سهام و تمام شکوه را به خانه می برد.

TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در 19 تا 21 سپتامبر برگزار می شود.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2022 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.